Fujitsu Siemens Computers Amilo Pro V 2060 - levný šikula

Chcete se vyjádřit k nějakému článku na NOTEBOOK.cz? Zde máte prostor.
majki

Fujitsu Siemens Computers Amilo Pro V 2060 - levný šikula

Příspěvekod majki » 19 pro 2006 14:09

článek: Fujitsu Siemens Computers Amilo Pro V 2060 - levný šikula

Jsem jeho vlastnikem a je to dobry pomocnik (pokud nema zrovna nejakou bolistku :lol: ). Rovnez ho vlastni i dva kamaradi, kteri jsou naprosto spokojeni. Jinak mohu jen dodat, ze vydrz baterie je pri kancelarske praci a 3/4 podsviceni a pustenem winampu do sluchatek cca. 4:30, koukani na DVD zkopirovane na HDD je cca. 3:40. Ja si opravdu na vydrz baterie nemohu stezovat 8). Jen ta grafika by mohla byt o neco lepsi, i kdyz ma podporu DX 9, vsemoznych shaderu a ja nevim ceho boha vseckeho, tak je pomerne slaboucka, NFS MW si na tom clovek zahraje, ale kdovijaky pozitek z toho nema. Ale tak, neni to notebook na hry, ehm, ze? Na prilezitostne hrani ale ano 8)

tak sup sup dalsi majitele techto strojecku, nebo treba i V2065, piste sve zkusenosti, nazory, napady na vylepseni (treba pomoci nejakeho SW...)

leon

Příspěvekod leon » 21 pro 2006 19:49

jak topí a fouká?

majki

Příspěvekod majki » 21 pro 2006 20:48

No je to horsi nez na zacatku...to jsem ho tady chvalil, ale nejak se to zhorsilo. Vetrak zhlucnel, sepina casteji, co se topeni tyce, tak se teplota pohybuje okolo 40-50 stupnu, pri zatezi to jde do cca. 58.
Nicmene je to hlucny, kdyz to srovnam s Dellem od pritelkyne, tak to je nesrovnatelny. Ale pujde to na reklamaci, tak po nich budu chtit minimalne vycisteni. Btw., nema to moznost regulace otacek atd. v BIOSu... :? Ale zase za ty penize... :twisted:

leon

Příspěvekod leon » 21 pro 2006 21:54

moznost regulace otacek v BIOSu nema snad zadnej normalni notebook ... jak dlouho ho mas?

majki

Příspěvekod majki » 22 pro 2006 09:10

Od dubna...
No tak ne primo moznost regulace, ale moznost nastaveni sepnuti fanu...

leon

Příspěvekod leon » 22 pro 2006 11:48

ani to notebooky bezne nemaj ... max si muzes nastavit, ze vetracek stale bezi pokud je notebook napajen z elektricke site ... to bejva u HP


Zpět na „Diskuse k článkům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů