Prestigio Nobile 157

Gigabyte, Razer, Gericom, Premio, Com4, ... (pro hojně diskutované značky zřídíme vlasatní skupinu)
Jamar

Prestigio Nobile 157

Příspěvekod Jamar » 20 říj 2006 08:54

Zdravím,
rád bych se zeptal ostatních znalejších uživatelů na informace o tomto notebooku - Nobile 157, P-M 1.5GHz, R9600/R9700?.
Nejprve by mne zajímal nějaký funkční způsob, jak se dostat přes heslo BIOSu - zkoušen cmospwd (bez úspěchu, heslo je tam stále: :evil: ). Pak by mne zajímal způsob, jak zjistit, jaká graf. karta v notebooku fyzicky je - ovladače (catalyst 6.9) mi hlásí R9600/R9700? Na závěr bych prosil o nějaké dobré tipy k notebooku na provoz, SW, drivery, atd. Až si vzpomenu na další, tak doplním :P .
Díky za odpovědi
Jamar

blackdot
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 07 bře 2007 23:05

Příspěvekod blackdot » 14 bře 2007 18:34

Pres heslo v BIOSu jsem se nezkousel dostavat. Snad existuji nejake univerzalni hesla :-)
Grafickou kartu bez problemu poznas v linuxu. Tam ti vypise jestli je to R10 nebo R11. Ale ve skutecnosti je to jedno. Vykon nijak neposilis.
Ovladace stahuju z www.prestigio.com a nebo primo od vyrobcu (intel, synaptic,...)
A maximalni spokojenost. Slape jak ma. Doporucil jsem ho dalsim 3 kamosum/kamoskam a taky nemaji zadny problem.

deod

aka maximalna RAM pamat

Příspěvekod deod » 26 led 2011 20:10

aka max. velka RAM pamat sa da pouzit a prosim aj parametre danej pamate ?

dakujem za skoru odpoved


Zpět na „notebooky - ostatní značky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů