Goldmax Scorpius po 1,5 roce užívání + vyřízení reklamace

Gigabyte, Razer, Gericom, Premio, Com4, ... (pro hojně diskutované značky zřídíme vlasatní skupinu)
MisterXY
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 07 bře 2013 16:57

Goldmax Scorpius po 1,5 roce užívání + vyřízení reklamace

Příspěvekod MisterXY » 29 lis 2014 12:18

Čau všichni, rozhodl jsem se napsat pár řádek ohledně užívání notebooku Goldmax Scorpius P370EM cca po roce a půl, plus jako bonus pro mnohé, kteří by si nebyli jisti, i pár řádek o reklamaci...


Tak notebook mám někdy od 4/5 2013, první dojem, druhý dojem, třetí dojem..dojem až do dneška super..notebook se mě osobně stále libí přitahuje mě, jako BMW 7 v plné náloži :-) (obrazně řečeno) Fajn je, že jako extrovert si užívám postřehy svého okolí, kteří mi notebook pochválí, to mě baví..ne, že bych se tím ukájel, ale když mi někdo pochválí věc, ale potěší..
Konstrukce notebooku je taková, jako byla na začátku, vše do sebe zapadá tak jak má a já si připadám, že ke Scorpiu zase patřím já :-) Takže konstrukce paráda, jedinou věc, kterou jsem řešil, byl vrzající sub-woofer, ten jsem po sundání zadního krycího plastu lehce dotáhl a je po problému, to byla jediná "vada", kterou jsem pozoroval a sám si i opravil..banalita..
Klávesnice vykazuje stejnou kvalitu, tak jako nová, (neuživám externí) , takže dostává plné zatížení..tělo drží, občas lehká oděrka, na přední straně mám již lehce slouplé okraje nálepek HDMI a XFi Soud Blaster, což mě fakt nevadí...Displej bez vadného pixelu, stále paráda. Vstupy/výstupy jsou stále pevné, kabely respektive konektory drží, nic nevypadává, nejsou vykloktané..reproduktory jsou stálev pohodě, nic nechrastí..Výkonově stále bezva.

Moje zkušenost s reklamací...

Zhruba před měsícem, se mi začali na displeji objevovat pruhy, což nebylo dobré, tušil jsem, že odešla grafika (HD7970m), displej přestal být čitelný..Ano bylo mi smutno...zavolal jsem "Ondrovi" do Goldmax.cz, popsal mu problém, on mi dohodl přepravce pro můj stroj a už putoval na reklamaci..Musel jsem si sehnat náhradní pc, naštěstí kámoš měl jeden navíc, tak to bylo prima, ale bedlivě jsem čekal na zprávy ohledně mého ntb. Reklamace trvala necelé tři týdny (ptal jsem se známých co mají firmy na různé věci nejen na pc) tak je to opravdu standard, žádný extrém, byť se to člověku zdá dlouho. Psal jsem do Goldmaxu mail, jak to vypadá, dostal jsem zprávu, že za tři dny bude pravděpodobně expedice ke mě domů, už jsem byl natěšen s tím, že už se mi nikdo neozve, ale pozor...byl jsem zrovna na školení a volal mi Ondra,tak jsem znejistil co se děje a hle..volal mi potěšující zprávu, že mi grafiku vyměnil za novější HD8970m, tak jsem zbytek školení nevěděl co tam přednášejicí vypráví(jelikož jsem ho nevnímal)..Poté notebook přišel...zkoušel jsem porovnat výkon, je to znát, takže já..jsem spokojený.

Po roce a půl mohu stále vřele doporučit spolupráci s Goldmax.cz respektive Ondrou (snad mi promine, že ho oslovuji jménem, ale všiml jsem si, že tady každý ) Co se týče reklamace nejde jen o to, že je něco špatně, ale hlavně, jak se to vyřeší, i to zmiňované BMW 7 se může lehce podělat a je to auto luxusní, tak jako můj notebook.. :-)

přeji všem příjemný den
Goldmax Scorpius

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 02 pro 2014 03:46

to je dobře a ať slouží.
A jinak, jestli bys nekupoval každý nový model BMW 7, tak by Tě poslali u dealera někam 8)
Asus ROG Strix G18

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 11 pro 2014 23:55

Děkuji mnohokrát za recenzi, snažíme se pro každého zákazníka dělat první poslední, jinak to ani dnes nejde... Ať notebook slouží věřně!

Ondra
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 13 pro 2014 19:51

Pěkně napsáno. Vesměs podobně je to i u mě. Vše po roce a půl šlape skvěle a nemůžu si na nic stěžovat.

Jinak nevím zda je zrovna HD 8970M lepší volbou než HD 7970M ,protože ty grafiky jsou stejné a 8970M má jen 50MHz boost navíc což co jsem četl dělá problémy při OC. Ale tak OC třeba né každý potřebuje. Mě třeba výkon zatím stačí ,takže OC taky moc nepoužívám krom CPU teda který mám přetaktovaný co to šlo.

Jinak jak tak koukám tak délka reklamace je pořád nejrychlejší u ACER.
Trochu se ale divím že ti Ondra nenabídl ,aby jsi si grafiku vyměnil sám doma a NB jsi nemusel odesílat.

Red Devil
píše často
Příspěvky: 272
Registrován: 21 kvě 2009 14:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Red Devil » 04 črc 2015 10:09

Mel jsi stesti, ze ti grafika odesla jeste v zaruce, me bohuzel docela kratkou dobu po zaruce.
Od veci ktera me stala prez 55000 jsem cekal vic....


Zpět na „notebooky - ostatní značky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů