PRoblémy s chlazením Clevo

Gigabyte, Razer, Gericom, Premio, Com4, ... (pro hojně diskutované značky zřídíme vlasatní skupinu)
odrifuk
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 29 pro 2013 12:54
Bydliště: SK

Příspěvekod odrifuk » 24 zář 2014 14:16

orgasmic píše:Jak ses doctes vyse, tak problem s tim maji konfigurace se dvema grafikama ;)

Žiaden problém som doteraz nnemal. :wink:
MSI GS63VR 7RF-490CZ
XIAOMI MI 6

Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 24 zář 2014 23:52

Tak ono je otázkou co každý bere za problém. Když bych neměl řešit teplotu tak NB běží v pohodě i při 100C co si budeme povídat ,ale já spíše preferuji teplotu max do 85C. Já mám třeba přetaktovaný CPU s povoleným TDP až 60W a teplota u BF4 je 87-90C a druhá grafika je také na 90C.
Osobně bych chtěl vidět jak by se chladil ten nejvyšší procesor když by byl přetaktovaný třeba na 4,3-4,5GHz :D Vím že si u nových CLEVO NB na chlazení procesoru dost lidí na notebookreview foru stěžovalo že CLEVO zhoršilo chladič procesoru. Grafika aspoň tedy AMD bude držet u HD 7970M i 1GHz při 100C v pohodě ,ale CPU při 95C už začne ubírat na tahu a to už je to klíčové u her co jsou na CPU závislé.
AW v tomto má jistou výhodu u 18" modelu ,ale také nevýhodu v tom že při upgrade nebo přepastování je třeba rozebrat téměř celý NB :)


Zpět na „notebooky - ostatní značky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů