XMG P703

Gigabyte, Razer, Gericom, Premio, Com4, ... (pro hojně diskutované značky zřídíme vlasatní skupinu)
Vlastimil91

XMG P703

Příspěvekod Vlastimil91 » 11 čer 2013 02:13

Tak zde je video recenze na nové CLEVO P177SM neboli XMG P703.
Tento NB se mi celkově líbí až na ten touchpad který je zapuštěný a působí takovým laciným dojmem. Ty diody nad klávesnicí vypadají efektivně když hraje hudba jak to bliká to se mi celkem líbí ,ale snad to půjde vypnout :)
Je i vylepšený chladič na GPU. Konečně se jako první nechladí paměti.
No ale co si budeme povídat tři trubice na jádro nebo kulaté by působily ještě lépe. Jinak 73C na GTX 770M není tak zlé v zátěži ,ale 81C u CPU ještě dobrá ,ale jsem zvyklí na nižší.
http://www.hardwareheaven.com/reviews/1 ... ticle.html

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 11 čer 2013 07:44

Mě se vůbec nelíbí.
Chrom pod displayem vypadá hodně lacině a to tatoo na touchpadu je jak pro 13 leté děti.

Takhle bych si představoval future design u notebooku z konce 90. let a ne v 21. století.
Asus ROG Strix G18

Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 11 čer 2013 12:07

Chrom no nevím já bych tomu spíš říkal lesklí kus plastu :)
Ano ten touchpad to je u mě snad jediná věc která se mi fakt nelíbí a radši bych tam viděl design touchpadu z P170Hm než toto.

kubino
guru
Příspěvky: 812
Registrován: 15 čer 2007 19:07

Příspěvekod kubino » 11 čer 2013 13:33

Není vůbec špatnej. Působí hodně robustně (plus). Grafika bez námitek. Lesklý plast a pár světýlek bych přežil. Jediný co mě vadí je ta klávesnice v jednom bloku, člověk pořád přehmatává z šipek na nulu :(
Jinak se mi líbí.
[size=92]Compal->Asus->Dell (Razer->Logitech)[/size]


Zpět na „notebooky - ostatní značky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů