Notebooky značky Clevo/Eurocom (Goldmax)

Gigabyte, Razer, Gericom, Premio, Com4, ... (pro hojně diskutované značky zřídíme vlasatní skupinu)
monster02
píše často
Příspěvky: 122
Registrován: 11 črc 2012 17:04
Bydliště: BA

Příspěvekod monster02 » 03 led 2013 18:33

to som skusal. nevadi rychlejsie je pre mna reinstall.
Razer Blade i7 6700HQ GTX 970M

Gigabyte Aero i7 7700HQ GTX 1060

rudash
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 29 čer 2012 09:33

new drivers 7970M

Příspěvekod rudash » 18 led 2013 13:41

Goldmax Neptune 2
Intel Core i7 3720QM, HD 7970M,

Micro
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 21 led 2013 15:10

Příspěvekod Micro » 21 led 2013 15:21

Tak dnešním dnem jsem se stal taky majitelem ntb od Eurocomu, samozřejme zde přes Ondru. (snad nebude vadit místní oslovení)...
Musím říct, že jsem rozmýšlel dlouho a rozhodně jsem se nikdy nechtěl dopracovat k takové ceně, ale Ondra je opravdu dobrý obchodník se vším všudy :)) A já nelituji. Přesvědčil mě, že jsem udělal dobře, a to jsem ještě neměl ntb ani doma.
Opravdu mu musím vřele poděkovat, za vše co pro mě udělal, komunikace na 1ku, a vůbec vše no s tím jsem se jakživa nesetkal.
Mohu tedy jedině doporučit, a pokud je někdo nahlodaný, ale třeba nemá dostatečnou hotovost, tak si dovolím poradit, že je lepší si měsic přišetřit, a nebo využít splátek, a nekupovat třeba nějaké MSI, ale rozhodně Goldmax. Není totiž jen o tom, že obchod končí odeslanou platbou.
Kdyby to tak bylo všude, tak je život lepší.
Jinak mám model SCORPIUS, tak kdyby se chtěl nekdo na něco zeptat, tož klidně můžete, pokud budu moci, tak velice rád odpovím.
Goldmax

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 21 led 2013 16:02

Díky za vřelá slova, snad Ti nadšení a pozitivní šíření referencí vydrží co nejdéle!

Pochlub se nám alespoň s nějakým 3D Markem 11 :-)
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

Micro
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 21 led 2013 15:10

Příspěvekod Micro » 21 led 2013 16:46

Tak pokud nebude důvod, tak moje nadšení zcela jistě neopadne. Sice se mi moc nechtělo nic testovat, jelikož je mi to vcelku jedno kolik mi to dá, ale budiž zkusím ten 3D mark někde sehnat, kupovat se mi moc nechce.
Goldmax

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 21 led 2013 16:57

Testovat nic netřeba, kupovat také ne. Pokud byste ale přece jen chtěl stahovat a jednou vyzkoušet 3D výkon, pak je link tady http://www.3dmark.com/3dmark11/download/ (kde je neplacená verze, stačí zapnout CF v CCC a případně stáhnout nové ovladače). Užijte si notebook a třeba za týden či dva sem hoďte nějaký benchmark či osobní zkušenost s tou či onou hrou, není to horké, naopak, zcela nedůležité :-)
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

Micro
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 21 led 2013 15:10

Příspěvekod Micro » 21 led 2013 17:10

Nechal bych to klidně u toho tykání, minimálně tu na fóru... :) Přeci jen mi to nedalo a 3D mark stahuji, tak když vše pojede dle představ, tak hodím report :D
Goldmax

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 21 led 2013 20:33

Proč má vůbec Goldmax tak šílené ceny oproti konkurenci v zahraničí?
Teď jsem koukal na Goldmax "Lednový výprodej", který je o 9000Kč dražší než stejný konfig v Německu za normální cenu (žádná akce).
Asus ROG Strix G18

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 21 led 2013 20:37

Řešili jsme to tu asi 3x, víc se k tomu vyjadřovat nebudu, akorát by se strhl flame, což ty jako moderátor jistě nechceš. Kdo chce slevu, požádá o ni a většinou ji také dostane v takové míře, aby byly obě strany spokojeny. Pokud se mu cena s nabízenými službami ani přesto nezamlouvá, koupí v zahraničí, respektive u tuzemské konkurence, má konečně svobodnou volbu, stejně tak jako prodejce, který může nastavit cenu 5x vyšší, byť žádný notebook neprodá, ale to je zase jiná písnička.
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

Micro
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 21 led 2013 15:10

Příspěvekod Micro » 21 led 2013 21:59

No já si konfiguroval svůj přímo u Eurocomu v kanadě, a teda níže jsem se nedostal po Ondrově slevě ani náhodou...
Goldmax

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 21 led 2013 22:15

Tam jsou ceny bez DPH, to ale neni podstatne. Orgasmic v tomto vlaknu spise prudi jelikoz je silny zastance MSI, s cim osobne ja problem ale nemam zadny. Staci se podivat o stranku zpet, kde je jeden z mnoha stretu se zdejsim uzivatelem monster a tim bych cely pokus o flame ukoncil a venoval se konstruktivnimu vyvoji tohoto vlakna, nez tady vlitne nekdo seriozni a ocitneme se v sekci smetiste, nez bys napsal svec :-)
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

Micro
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 21 led 2013 15:10

Příspěvekod Micro » 21 led 2013 22:56

Samozřejmě, vím že jsou tam ceny bez daně, ale právě že i bez té daně,(nevím kolik přesně v kanadě je) tak byl dražší přímo u Eurocom. Tudíž kdybych k tomu připočetl daň, poštovné jsem zase výše. A stále nemám podporu od Goldmaxu a při problému jsem nucen posílat do zahraničí děkuju pěkně.
Ale už toho nechme, jak psal Ondra, kdokoliv si může koupit cokoliv, a ještě jsem tu nikde neviděl, že by Ondra zde lidem do hlavy tlačil, jak je Goldmax fajn a ať si ho všichni koupí. Za něj tu mluví jen spokojení zákazníci... Tečka.
Goldmax

Pyo
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 22 led 2013 14:44

Příspěvekod Pyo » 22 led 2013 15:11

Zdravím notebookáři,

pravděpodobně jsem se netrefil do správné sekce, za to se předem omlouvám, ale po pročítání starších příspěvků v tomto vláknu mě to sem navádí s dotazem na vás, na ty, kteří se v tomto multimediálním směru pohybují bez pochyby lépe :-)

Před cca měsícem jsem si udělal radost a pořídil Neptune 2.0 od Goldmaxu, GPU jsem zvolil HD 7970M a zde se dostávám k mému problému. Ovladač (Catalyst) jsem instaloval jak z přiloženého CD s ostatními ovladači tak z webu Goldmaxu, ale stále mám pro mě neřešitelný problém s jednou hrou a to s Wolrd of Warcraft, kdy mi při spuštění hry nikdy nezapne kartu dedikovanou, ale hra jede pouze na integrovaném čipu Intel HD 4000, vůbec si nevím rady proč je tomu tak, v Catalystu, přepínání grafik vše podle návodu nastaveno na maximální výkon, ale bez úspěchu :-( Na ostatní hry se v pořádku zapne a běží, ale na tuto nikoliv. Mrzí mě to, jelikož výkon je téměř srovnatelný ba ne dokonce horší než na mém 6 let starém notebooku za třetinovou cenu :-( Snažil jsem se googlit a googlit zda bych někde nenašel postup někoho kdo by se setkal se stejným problémem, ale marně, jediné co jsem se dozvěděl bylo vypnout interovanou grafiku v BIOSu, o co jsem se rovněž pokoušel, ale neúspěšně, jelikož mi tuto možnost BIOS nenabízí:-( Proto vás prosím, neví si někdo rady jak tento problém vyřešit ? Jsem v tomto směru laik a byl bych vám vděčný za každou radu. Uvítal bych nějaký návod, klidně po skype, emailem, etc.Předem děkuji. Lukáš

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 22 led 2013 15:28

Vážený Lukáši,

tématu s ovladači a endurem se věnují na tomto zahraničním foru, kde odpovědi na své otázky najdete.

http://forum.notebookreview.com/sager-c ... lease.html

a nebo tady:

http://forum.notebookreview.com/sager-c ... -whql.html

Otázku můžete položit kdekoli na foru, prezentujte model P170EM, nikoli NEPTUNE. Notebook jste si dle všeho objednal bez OS, věřím tedy, že jste všechny drivery nainstaloval správně a máte tedy přístup do CCC.
Je to občas s AMD poměrně složité, proto je třeba i správně updatovat drivery a hlavně v CCC nastavit jasně HIGH performance/dedikovaná grafika pro WOW. Jestliže u jiných her se spouští 7970M správně, problém bude v driveru/softwaru a hardwarovou chybu můžeme vyloučit, jelikož byste bez funkční AMD grafiky notebook ani nezapnul. Konečně, v BIOS dedikovanou grafiku nevypnete, to bohužel nelze.

Hodně štěstí!
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

Deegr
píše často
Příspěvky: 442
Registrován: 25 bře 2010 18:47

Příspěvekod Deegr » 22 led 2013 21:15

Jak píše Bangle. V ovladačích grafiky se dají nastavit profily, tak stačí vybrat hru, v tomto případě WoW a přidělit ji dedikovanou grafiku a vše bude šlapat v poho. S tímto jsem se setkal i na GTX 680M, takže to není problém jen AMD.
Goldmax Neptune 2.0, Core i7 3720QM 2.6Ghz (Turbo 3.6Ghz@4.0Ghz), 8GB RAM 1600Mhz,
GeForce GTX 680M 4GB (719/1800@853/2500Mhz), 750GB HDD 7200, 17.3" LED 90% NTSC GAMUT,
Samsung SSD 830 128GB
3DMark 13: 4 708, 3DMark 11: P7046, 3DMark Vantage: 25 939


Zpět na „notebooky - ostatní značky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů