Notebooky značky DevilTech

Gigabyte, Razer, Gericom, Premio, Com4, ... (pro hojně diskutované značky zřídíme vlasatní skupinu)
Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 16 dub 2012 10:58

No tři týdny to je pěkná doba. Ceny v ČR jsou přestřelené a je to škoda. Ale tento rok bude asi nVidia levnější než AMD. Od DevilTech vím že bude stát o 330€ víc než GTX 675M a HD 7970M či HD 7990M by měla stát ještě víc. Takto mi to zdělil. Jsem spíš zvědav kolik budou ty karty stát normálně. Jak jsem psal já plánuju výměnu max grafiky. Čím více FPS pro BF3 tím lépe :)

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 16 dub 2012 11:08

Deegr píše:Viko neresim,na to nekoukam a ani ho nepouzivam. je to jen ozdoba. Je pravda, ze tu moji reklamaci u DevilTechu vyresili rychle. Za tri tydny jsem mel notebook doma. No jeste se rozmyslim, do leta casu dost. Skoda, ze Goldmax ma u nas tak prestrelene ceny, takhle se clovek musi obratit na DevilTech, nebo XMG.


Když si jdeš koupit automobil, tak máš ceníkové ceny a ti, kteří cenu až tak neřeší, si ho nakonfigurují a poté zaplatí plnou cenu. Pak jsou tací (většina), kteří si cenu a konfiguraci vyjednají s prodejcem ku spokojenosti obou stran a tak to funguje i v Goldmaxu. Máme tedy rezervu pro individuální ceny, kterou Vám v zahraničí nanabídnou a řekl bych že tak polovině prodejů předchází právě konzultace ohledně slev a free upgradů.

Nejsme však výrobce ale pouhý distributor, tedy na nás vydělává i Eurocom, nabízíme podstatně lepší možnosti konfigurace a upgrade, včetně záruky Pick up and Return pro CZ a SK trh, kratší dodací lhůty, české klávesnice. Z těchto důvodů nemůžeme mít shodné ceny jako Němci, bohužel pánové.
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 16 dub 2012 11:16

Tak k tomu display já mám konkrétně model HannStar HSD173PUW1 s parametry.

Display parameter
Display resolution: 1920*1080p
Contrast display: 1093:1
Black level at maximum brightness: 0,17 cd / m²
Podsvícení (jas) je kolem 200cd / m² podle DevilTech by to mělo být 193cd / m².
Display není špatný má i dobré pozorovací úhly ,ale jen je troch škoda toho podsvícení. Kdyby měl aspoň 300cd / m² tak by to vypadalo hned jinak ,ale zase vzhledem k tomu že NB používám v místnosti tak si nemohu stěžovat.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 16 dub 2012 11:23

Pro me by byl duvod k prechodu uz jen lepsi repro a hlavne podsvetlena klavesnice. Uz bych bez ni notas mit nemohl.
Asus ROG Strix G18

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 16 dub 2012 14:05

Bangla má v lecčem pravdu(např. s počtem fps),ale já třeba herní notebook často připojuji k velké Plazmě apod.A tomu nemůže konkurovat sebelepší LCDčko.A podsvícená klávesnice? Ta by měla být v základu u takto drahých NTB.To je bez debat.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 16 dub 2012 15:49

Souhlasim, ta klavesnice je opravdu vymodlena
:D
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

Deegr
píše často
Příspěvky: 442
Registrován: 25 bře 2010 18:47

Příspěvekod Deegr » 17 dub 2012 10:51

Bangla: Tak pokud to funguje takhle, tak až se na trh dostanou nové noteboky, CPU, GPU, tak bych tedy zkusil u Vás něco nakonfigurovat a pokud by ten cenový rozdíl oproti DevilTechu byl přijatelný, tak by jsme si i plácli. Šlo by to udělat přes tebe, nebo bych musel kontaktovat někoho jiného. Pokud notebook funguje, je úplně jedno, od koho je, zda DevilTech, nebo někdo jiný, ale s reklamací je to pak horší, i když DevilTech překvapil.
Goldmax Neptune 2.0, Core i7 3720QM 2.6Ghz (Turbo 3.6Ghz@4.0Ghz), 8GB RAM 1600Mhz,
GeForce GTX 680M 4GB (719/1800@853/2500Mhz), 750GB HDD 7200, 17.3" LED 90% NTSC GAMUT,
Samsung SSD 830 128GB
3DMark 13: 4 708, 3DMark 11: P7046, 3DMark Vantage: 25 939

Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 17 dub 2012 13:17

No já když jsem se tehdá ptal u goldmaxu kolik by mi dali slevu tak to nebylo valné. Měl jsem tam nakonfigurovanou stejnou sestavu co mám. Jen jiné RAM. Vyšlo mi to na 60K a nějaké drobné a když mi nabídly slevu tak jsem byl furt nad 50K. A já za mojí sestavu u Deviltech se všema poplatkama kolem převod peněz, RAM, tepelná pasta jsem zaplatil 47K. Já si totiž tehdá nakoupil eura od jednoho chlapíka takže mi je dal se slevou o proti KB hodil jsem je na eurový účet a bylo hotovo pak jsem to jen za 195,-Kč převedl DevilTechu.

Ale nechci urazit tímto gildmax. Určitě goldmax nabídne něco jiného třeba lepší komunikaci a domluvíš se v pohodě v češtině. Když to DevilTech nebo XMG nabídnou lepší cenu ,ale zase horší komunikaci a asi si i déle počkáš na NB.

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 17 dub 2012 14:41

Jak jsem pravil v minulém postu, nejsme výrobce ale distributor a proto budeme vždy dražší. Pokud bychom ti nabídli stejnou sestavu s rozdílem 3.000 Kč, tak je to myslím z pohledu lokálního kupce "dobrý kauf". Nabízíme furu zajímavých věcí navíc, ale jsme rozhodně dražší, nalejme si čistého vína :-) Nepředbíhal bych, právě pracujeme na novém webu a nových modelech. Spolu s tím ocením veškeré nápady na vylepšení webu co se týče designu, funkčnosti apod.
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

hocico
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 12 dub 2012 11:04

Příspěvekod hocico » 17 dub 2012 15:21

Tak prave som dostal od UPS Germany spravu ze bol vytvoreny stitok a hned ako nahle budu mat book na sklade zacne Track & Trace :) nejak ale nechapem ten ovladac. Moja masinka je uz na ceste a ovladace este niesu :/ (gtx675m)

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 17 dub 2012 15:22

Tak jestli jsi mel Vlastiku rozdil cca 3tis, tak u booku za 50tis to vazne nic neresi a radeji vemu ten s CZ zarukou ;)
Asus ROG Strix G18

Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 17 dub 2012 16:39

Ano kdyby to byl rozdíl jen tři tis tak bych to vzal s ČR ale takový rozdíl to nebyl. Možná že ještě někde vyhrabu ten starý e-mail. Abych to řekl na rovinu dostal jsem slevu 5K takže NB tedy pořád přesahoval 50K konkrétní cena se točila kolem 55K. Já u DevilTech i s dopravou dal 1805€ jak jsem psal eura jsem měl ve slevě takže jsem v přepočtu zaplatil 44K a pak jsem si za 1650 a 400,-Kč u Alza.cz koupil ty RAM a pastu.
Goldmax špatný není nic proti němu mě jen tehdy odradila cena. Mají sice široký sortiment na výběr co se týče display atd. Když jsem se na to tehrá zeptal DevilTech proč to nemají tak odpověď byla taková že je o to malý zájem a že většina lidí si stejně brala základní display. TV kartu taky nabízeli ale taky jí málo kdo koupil a není divu jestli stála v přepočtu taky 3K. Parametry svého display jsem tady psal a řekl bych že to není zrovna špatný display. Černá je černá a ostatní barvy mají svojí věrnost. Určitě velký skok když jsem přecházel z ACER který takto dobrý display neměl. Hodně pěkné display dává Samsung co jsem vyděl úplná pastva pro oči.
Česká klávesnice ano někdo jí potřebuje taky jsem se toho bál že nebudu vědět kde je jaké písmeno ,ale když jsem na ní začal psát tak jsem hned věděl kde co leží. Taky aby ne když jsem na NB každý den :D DevilTech mi sice dal německou to jsem mu psal a prý neměli jiné tak to začali posílat s německou aby zákazníci nečekali. Pak o týden mi poslal anglickou zdarma nic za ní nechtěl. Ale mohu říct aspoň že mi dali německou ta má totiž výhodu ve velkém entru kdyžto ENG ne a CZ taky ne. Takže má prakticky dvě klávesnice ENG mám jako náhradní. On DevilTech tak špatný není zase. V komunikaci na e-mail moc neodpoví ,ale telefon vám zvednou snad vždy. Jen prostě zamrzí to logo no. Osobně každý ať koupí od koho uzná za vhodné každá firma má něco a zákazník se musí rozhodnout co je pro něj to nejlepší. Určitě NB obdrží od DevilTech, XMG tak i od Goldmaxu.
Cenám u goldmaxu se nedá ani divit ,protože si je aspoň myslím nastaví stejně Kanadský eurocom.

EDIT: Takže AMD Radeon HD 7970M dorazí už 24 a stane se tak nejrychlejší mobilní grafikou planety ,protože nVidia svojí GTX 680M chystá až na červen. Během léta by měla dorazit 7990M a ta by měla převzít pozici HD 7970M a stát se tak opět nejrychlejší grafikou pokud nVidia nepředvede něco rychlejšího než GTX 680M o které mám informace že v 3D MARK11 má těsně přes 4500b v 720p a s OC jde až k 5K. Podle informací by ale měla GTX 680M jen dohnat HD 7970M.

Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 22 dub 2012 03:33

Tak pánové koukejte na to. Pak že to nejde :)
https://plus.google.com/u/0/photos/1105 ... 7305527890

Ale prostě jak řikám nesmyslně umístěný start klávesa. (ala MSI). Jak psalo pár lidí tady na foru http://forum.notebookreview.com stačí bud přes program klávesu start vypnout při hrách komu vadí a nebo si koupit běžnou USB klávesnici nějakou herní a ty už mají přepínání mezi normálním režimem a herním režimem. Tudíž u herního režimu se klávesa start vypne.
Ale stejně já když na tu klávesu třeba u BF3 zmáčknu tak mi hra nespadne a za další se mi to ještě nestalo abych na ní máčkl. Prostě vím že tam je už nějaký rok tak proč bych na ní mačkal.

Zde třeba video kde jse trochu slyšet zvukový projev s onkyo reproduktorů. http://www.youtube.com/watch?v=tX-QdIf0 ... re=related
No ty reproduktory začínám trochu závidět a škoda že si je nemohu vyměnit v mém NB :?

Tady je test i7 3720QM vs i7 2760QM. Teda čekal jsem o trochu víc. GPU mě moc nezajímá. Výměna teda ztrácí smysl. http://www.notebookjournal.de/tests/int ... kjs-1780/1

Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8856
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod swarm » 03 čer 2012 20:46

OT odděleno do samostatného vlákna: http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... highlight=
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 21 črc 2012 21:02

Tak na Deviltech už mají nové šasi Fragbook DTX s podsvětlenou klávesnicí a HD7970M.
Úžasná cena 1400Euro s i7 3610QM a HD7970M.
Asus ROG Strix G18


Zpět na „notebooky - ostatní značky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů