Alienware

Gigabyte, Razer, Gericom, Premio, Com4, ... (pro hojně diskutované značky zřídíme vlasatní skupinu)
majki

Příspěvekod majki » 14 úno 2007 14:44

Je to ALIENWARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 14 úno 2007 14:45

leon píše: - amerika ma diky velkemu trhu moznost vetsich prodeju takze maj i lepsi nakupky, ale jak pise GHOST tak si nesrovnaval srovnatelne

to nie je len velkym trhom. to je aj o clach, dph, vyssich nakladoch v EU a podobne.

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 14 úno 2007 14:48

majki
- diky za upozorneni... sem si nevsiml toho preklepu.. pisu jako lama :o)

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 14 úno 2007 14:48

Ghost píše:
leon píše: - amerika ma diky velkemu trhu moznost vetsich prodeju takze maj i lepsi nakupky, ale jak pise GHOST tak si nesrovnaval srovnatelne

to nie je len velkym trhom. to je aj o clach, dph, vyssich nakladoch v EU a podobne.


- jiste to zveda cenu v prvni rade... holte EU...

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 14 úno 2007 14:50

soulbringer píše:a) da se to koupit pres net a dodat do CR?
b) lze to servisovat v Dell CR?
c) a hlavne... stalo by me to stejne jako na webu USA?

a) pravdepodobne ano.
b) nie
c) urcite nie. ak ti ho niekto neprenesie cez hranice tak si prirataj este dopravu, clo a dph.

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 14 úno 2007 14:58

Ghost píše:
soulbringer píše:a) da se to koupit pres net a dodat do CR?
b) lze to servisovat v Dell CR?
c) a hlavne... stalo by me to stejne jako na webu USA?

a) pravdepodobne ano.
b) nie
c) urcite nie. ak ti ho niekto neprenesie cez hranice tak si prirataj este dopravu, clo a dph.


no tak pokud nebudu mit jasne vycislenou cenu i za shipping popr. clo, tak je ta naprosto irelevantni
- ostate znate nekoho kdo ma NB Alienware v CR?

majki

Příspěvekod majki » 14 úno 2007 15:12

Neznam, ale videl jsem ho u jednoho typka v Pendolinu a mluvil cesky :D

leon

Příspěvekod leon » 14 úno 2007 15:20

podle me se riziko se servisem u notebooku za 100 tis nevyplati

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 14 úno 2007 15:26

hehe.. no ja taky u nekoho myslim videl.. a shodou okolnosti taky v Pendolinu :o))

jinak pratele pro nekoho mozna zajimava zprava:
- Volal jsem do DELLu (na prazskou pobocku) a ti mi rekli nasledujici:

1) Servisovat DELL ci ALIANWARE (ktery by mel patrit do rodiny DELL) zakoupeny v zahranici LZE - je nutno ovsem dokoupit MEZINARODNI zaruku
2) Servis by mel byt bezproblemovy - je nutno ovsem pocitat s delsi cekaci lhutou. Je mozne ze kompononenty na notebook zakoupeny v USA nebudou v EU skladem
3) OS je mozne za OEM cenu zakoupit i v CR. Bohuzel nelze to udelat naprosto zdarma. napr.: pokud budtete mit v notebooku Visty Ulitmate ENG a budete je chtit vymenit za CZ verzi, bude potreba dojit do Dellu, zaplatit ceksou OEM a oni to instaluji, nebo daji CD

tot zhruba vse z horke linky dell :o)

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 14 úno 2007 15:27

leon píše:podle me se riziko se servisem u notebooku za 100 tis nevyplati


- to urcite ne, ale pokud prijedu s USA z notebookem za cca 60.000,- Kc a jednina nevyhoda bude to ze si budu muset trochu pockat, kdyz se neco pos*re, tak to mozna stoji za zvazeni.

Pravou je, ze to mozna porad neni idealni reseni...
Naposledy upravil(a) soulbringer dne 14 úno 2007 15:37, celkem upraveno 2 x.

leon

Příspěvekod leon » 14 úno 2007 15:29

tak nějak

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 14 úno 2007 15:59

jojo
bud mit unikatni notebook...zvladnout ho nejak dovezt z USA a pak spise doufat, ze se nerozsype behem chvile :o)

nicmene tech ceskych alternativ bez mega designu tu je taky docela dost a i levnejsi varianty nez-li UMAXy... kazdopadne takovy Alienware tady asi kazdy druhy nema... :o)

leon

Příspěvekod leon » 14 úno 2007 16:04

no ale kupovat si Alienware jen kvuli tomu ze ma nastrikany plasty mi prijde uhozeny :lol: ... to bych si radji koupil neco v CR se zarukou a nechal si to upravit v CR viz http://notebook.cz/__/,clanky,ostatni,2 ... index.html

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 14 úno 2007 16:23

jj.. to uz jsem tady taky videl :o)
- pravda je ze za kus omalovaneho plastu by se mi takove riziko taky nechtelo jen tak vyhazovat penize :o)... to uz opravdu stoji za zvazeni mit naprosto originalni a svuj air-brush NB :o))))

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 14 úno 2007 16:37

leon píše:no ale kupovat si Alienware jen kvuli tomu ze ma nastrikany plasty mi prijde uhozeny :lol: ... to bych si radji koupil neco v CR se zarukou a nechal si to upravit v CR viz http://notebook.cz/__/,clanky,ostatni,2 ... index.html


jen u toho NTK zrejme pochybuju ze by to dokazali udelat na NB, ktery u nich nebyl koupen aniz by porusili podminky zaruky...


Zpět na „notebooky - ostatní značky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů