Alienware

Gigabyte, Razer, Gericom, Premio, Com4, ... (pro hojně diskutované značky zřídíme vlasatní skupinu)
leon

Příspěvekod leon » 14 úno 2007 19:03

to netusim ... zeptej se ... taky by me to zajimalo

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 14 úno 2007 19:12

ja jim zkusil dneska volat... ale nikdo mi to tam nebral (pevna linka - v pracovni den ... a nicevo :o)

leon

Příspěvekod leon » 14 úno 2007 19:38

koukam na jejich web www.ntk.cz a tam se pise

Upozornění na omezenou pracovní dobu
Oznamujeme, že v prázdninovém týdnu od 12.2.2007 do 16.2.2007 máme omezený provoz pro styk s klienty. Kamenný obchod bude pouze přijímat a vydávat servisní zakázky a vydávat nové objednávky pouze po telefonickém nebo e-mailovém sjednání návštěvy. Internetový obchod, e-mailová a telefonická komunikace omezeny nebudou.

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 14 úno 2007 20:08

ach tak.. to jsem nejak neprocetl...
zjistime po prazdninovem tydnu :o)

majki

Příspěvekod majki » 15 úno 2007 08:48

2 leon: tak to je vtipny :lol:

leon

Příspěvekod leon » 15 úno 2007 13:48

co?

majki

Příspěvekod majki » 15 úno 2007 14:03

No ze jsou pres prazdniny omezeni :), se v dnesni dobe jen tak nevidi, no 8)

leon

Příspěvekod leon » 15 úno 2007 14:05

aha ... no to je jejich problem :)

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 15 úno 2007 16:02

ale lahudka je si tam zavolat... dlouho to vyzvani potom to vezme automaticky robot a ozve se kovove "linka" zensky lidsky hlas "nobetook centrum" opet rovot "neni v soucasne dobe dostpuna" nebo tak nejak :o)

dnes jsem se dovolal, ale byla tam pouze jakasi pani, gentleman, ktery tomu rozumi, bude k zastizeni bude az v pondeli... btw. mluvila o castce kolem 4-5 tisic

Lucason
guru
Příspěvky: 708
Registrován: 19 lis 2006 13:03

Příspěvekod Lucason » 18 úno 2007 16:10

Tendle problem řešim taky..jak dostat Alienware do ČR.
Ale nesouhlasim s tim že je to jen o nastříkání plastů, mě se líbí že si ho uděláš prakticky podle přání a hlavně že na výběr jsou nejvýkonější komponenty.
A krásná je ta nízká cena dolaru, co sem si dělal sestavu já, vyšla mi asi na 59 tisíc, zatimco v Anglii by mi to přišlo na 100 tisíc (po přepočtu).Mam nějaký známí v USA, na ty bych to moh objednat a oni mi to nějakým způsobem hodit sem ,až by sem jeli bo to risknout poštou.
Ale ta záruka noo..fakt by to ten DELL vzal? A nekoukali ste se náhodou na kolik by vyšla ta mezinárodní záruka?

Pak sem taky koukal na Dell XPS m1710, ale pro ČR taky nějak nedosutpnost..
..ty umaxy se mi moc nezamlouvaj, ještě na ně kouknu..

CeCo

Příspěvekod CeCo » 18 úno 2007 17:18

Lucason
Nezabudni priratat k tomu americkemu DPH ;)

C

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 14 bře 2007 19:09

tak prej je to na tom US webu i cena s DPH - ale nemam to jeste potvrzene....

SCRE&M
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 12 bře 2007 19:58
Bydliště: Brno

Příspěvekod SCRE&M » 01 dub 2007 16:37

Tak na poštu bych já po zkušenosti v expresní balíkové službě (PPL-češká pobočka DHL) moc nevsázel. Dělal jsem tam brigádu letos v zimě a že by se tam s tím nějak mazlili to mi nepřipadlo. BTW viděl jsem tam hodně velké množství ntb (90%) od aceru pro čr, tudíž jsem možná přišel na jejich poruchovost :roll: . Uznejte sami let krabicovaného ntb přes 10ti metrový kamion to asi moc, minimálně lcd bodů nevydrží :!:

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 10 dub 2007 19:40

no novy NB - bych si z USA asi dovezl radeji osobne... zaplatit FEDEX nebo podobnou pakaz vyjde stejne draho jako to koupit v Rakousku... cili bud pres kamose z USA nebo osobne :o) DHL, PPL, i onen FEDEX jsou vazne diletatni, kterym bych prevoz NB fakt nesveril :o)

Lucason
guru
Příspěvky: 708
Registrován: 19 lis 2006 13:03

Příspěvekod Lucason » 06 kvě 2007 12:11

Je to určitě s DPH ta cena tam, ptal sem se kamarádky co bydlí v Californii..
J abych to poště taky nesvěřil. Bud známýho nebo si udělat výlet. Ale upřímně mi zas tak ty Alieny nedostali, najdou se výkonější a hlavně hezčí..to bych si tam radši dojel pro Dell XPS.


Zpět na „notebooky - ostatní značky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů