HomeTech

Gigabyte, Razer, Gericom, Premio, Com4, ... (pro hojně diskutované značky zřídíme vlasatní skupinu)
Flap

HomeTech

Příspěvekod Flap » 20 pro 2008 17:18

Dostal se mi do rukou tenhle NB, který potřeboval vyměnit windows. Windows jsem nainstaloval hladce, ale teď nemůžu najít nikde ovladače, protože počítač nemá žádné výrobní číslo nebo tak něco. EVEREST mi sice vypíše hardware, ale nějak nechce jet internet i s ovladačema a na wifi sem nenašel nic. Mohl by mi někdo poradit, jak se do toho pustit? Mohl bych případně hodit screen EVERESTU, pokud by to z toho někdo dokázal vyčíst a poradit kde najít ovladače.

V everestu je u sítě napsáno:
Atheros AR5006x
a Realtek rtl8169/8110 ethernet gigabit network adapter nebo tak něco.

RaViZu
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 29 bře 2009 15:02

Příspěvekod RaViZu » 29 bře 2009 15:12

zdravim...zajimalo by me,jestli se ten problem s drv nejak vyresil.Me se tebou popisovanej NTB dostal do ruky pred dvema tydny a s puvodni instalaci XP Home vse OK.Po reinstalu na moje XP Pro mi nejede interni WIFIna a Bluetooth.WIFI je od Intela,3945 ABG a ovladac proste nechce...ani starej,ani novej.To samy je s Bluetoothem...jinak je vse OK,NTB je cca 2roky, z KAUFLANDU :lol: ,ale dal sem za nej temer nic :wink: .Tak bych ho rad rozchodil,poradte,pls...diky


Zpět na „notebooky - ostatní značky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů