Philips X55

Gigabyte, Razer, Gericom, Premio, Com4, ... (pro hojně diskutované značky zřídíme vlasatní skupinu)
DejvidCV
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 01 pro 2006 18:20

Philips X55

Příspěvekod DejvidCV » 12 pro 2006 20:55

Nějaké zkušenosti s tímto notebookem? Nevíte na kolik tak vyjde nová baterie?

leon

Příspěvekod leon » 13 pro 2006 10:27


DejvidCV
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 01 pro 2006 18:20

Příspěvekod DejvidCV » 22 pro 2006 20:19

Tak po dlouhém zjišťování jsem přišel na to, že se jedná pravděpodobně o tento notebook TWINHEAD řady H12Y- http://www.pegocom.com/product_info.php ... e0b0569e79 .
Snad to někomu pomůže...
Mě nemile překvapila max. ram 1GB, přitom třeba v Sandře mi to ukazuje 4 sloty (max. 4GB), tak nevím, asi se do něj budu muset podívat abych to zjistil...
Jinak má někdo nějaké info o této značce? Jen jsem zjistil, že je hojně rozšířená ve Francii a Španělsku viz. http://twinhead.katalognotebooku.cz/not ... head-h12y/

tifik
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 27 říj 2007 06:16

Příspěvekod tifik » 27 říj 2007 06:23

Navážu na původní téma, já jsem si pořídil Philips x54 freevents, zatím jsem spokojen, jede pěkně, jen výdrž baterie nic moc, při plném výkonu málo přes hodinu. Máte někdo zkušenost?

tifik
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 27 říj 2007 06:16

Příspěvekod tifik » 24 pro 2007 05:26

Jen pro informaci, pátral jsem u Philipsu po podpoře a tohle mi odepsali, připadá mi neuvěřitelné, že se výslovně zřekli vlastního výrobku! :?

Ohledne Vaseho dotazu na podporu Philips X 54 freevents notebooku nekolik informaci a poznamek:
- pocitace Philips Freevents nejsou ze strany Philipsu podporovany, a to z toho duvodu, ze
- tyto pocitace nejsou oficialne Philipsem prodavany v Ceske republice,
- prodejcem je exkluzivne britsky Electroworld, ktery prodava uvedene pocitace i v ceske obchodni siti.
- Electroworld vzhledem k vyse uvedenemu, zajistuje v plnem rozsahu zarucni a pozarucni servis a podporu

Prosim kontaktujte Electrovorld na jejich zakaznicke lince 810 396 753 nebo prostrednictvim webovych stranek


No chápete to?? Proč to tedy neprodávají pod značkou Elektroworld? Notýsek je to super, ale mám vážné obavy o náhradní díly apod., jak asi bude třeba za 3 roky řešit Elektroworld výměnu displaye...... :evil:

poli
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 12 čer 2010 06:09

Ovladače pro Philips X54

Příspěvekod poli » 12 čer 2010 06:24

Kolegyně patrně někde z druhé ruky zakoupila notýsek Philips X54 freevents a buď nedostala CD s ovadači nebo jej někde založila, prostě ovladače nejsou. Pokoušel jsem se hledat na netu, ale zatím zcela marně. Můžete mi někdo poradit, kde ovladače najít případně ovladače poskytnout. Používá W XP Home.
Velice dekuji za radu

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovladače pro Philips X54

Příspěvekod stavač » 12 čer 2010 20:19

Možeš na to použit Driver Checker kde bud zo nainštalovaného systemu si stiahneš ovládače alebo po nainštalovaní XP si nahodíš D.CH a z tím tie ovladače postahuješ, no da sa to aj postahovat aj vypisu HW z Everest, SIW a podobne
P 3-733MH, zd: MSI, ram 640MH pc133, hdd 40Giga+hdd 60Giga, Ati Radeon 9600 AGP 8x, os Windows vista Ultimate SP2 An+Ua+Ru+Sk


Zpět na „notebooky - ostatní značky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů