asus A6J-Q017 - hrubé zobrazení šedé barvy na displeji.....

notebooky Asus a vše kolem nich
rooman

asus A6J-Q017 - hrubé zobrazení šedé barvy na displeji.....

Příspěvekod rooman » 12 zář 2006 13:33

zdravim,
kdo mate asusa, nejlepe a6j-q017, prosim napiste mi jestli se vam nahodou taky nezobrazuje seda barva (a vsechny ostatni s primesi sede) tak hrube a nespojite jak mne.
cast vsech pixelu je vzdycky nejak jinak seda nez jina cast, s tim ze rozdil v tmavosti resp. svetlosti je dobre patrny pouhym okem... vytvari to pak takove mramorovani, krupici.
poslal sem to do servisu ale zatim nevim co mi tak na to asi reknou. zatim nikdo nikde nikdy to pry nevidel nezna nevi... pekne me to stve, mam ten notas na graficke prace a tohle se mi vubec nelibi.
diky za odpoved. (kdyztak mail: romanstrnad@tiscali.cz)

mobil-man
občas něco napíše
Příspěvky: 67
Registrován: 10 čer 2006 14:22

Příspěvekod mobil-man » 12 zář 2006 18:02

to je taky napad kupovat notas na grafiku...
myslim, ze jsem uz nekde o tomto diskuzi cetl, takze troufnu si tvrdit, ze u levnejsich displeju je to bezny jev
impossible is nothing
HP Compaq nx9420
Core Duo T2400, 1GB RAM, ATI X1600 256MB

CeCo

Příspěvekod CeCo » 12 zář 2006 20:22

Toshiba mala problem s ditheringom na NB A100, ale to bola vec BIOSu.

Kazdopadne je to fakt divocina kupovat si NB na grafiku; chcelo by to aspon tak 70 000 na nieco s WSXGA+ panelom (tie sa uz zvyknu robievat kvalitnejsie, aspon na nc8430 su to fajn displeje), alebo najlepsie NB s docking station a k nej pripojeny riadny monitor. (tot nazor mna i jedneho znameho - umelca, grafika, fotografa a dizajnera).

C.

rooman

Příspěvekod rooman » 13 zář 2006 16:27

hm... a kdo mi da tech zbyvajicich 30 az 40 tisic? (mj. delam na tom architekturu, vizky a tak... a chodim do skoly ... kde bych na to asi tak mel vzit? ... a jedu ted do pryc takze musim byt mobilni --> tak proto ntb!)

videl sem ted par (i treba o deset tisic levnejsich) notasu a nikde ani stopy po nejakym pruseru jak na tom mym...!
...uvidime co na to servis.

jinak diky za odezvy!

rooman

Příspěvekod rooman » 14 zář 2006 19:51

hey CeCo,

muzes mi rict neco bliz k te toshibe NB A100 cos psal ze problem byl v BIOSu? co bylo spatne a zpravilo se to nejak?

dik, r.



Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů