NTB - hdmi kabel - televize : neni plny obraz, je na stredu

notebooky Asus a vše kolem nich
radek_m
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 23 bře 2017 07:07

NTB - hdmi kabel - televize : neni plny obraz, je na stredu

Příspěvekod radek_m » 24 bře 2017 10:27

Ahoj, mel bych dotaz - mam ntb Asus R513M s OS Win10H a kdyz pripojim televizi pres HDMI kabel, tak je na televizi plocha zmensena - je to oriznute ze vsech stran...hledal jsem to vsude mozne na netu a vyzkousel vsemozne rady, ale nic nepomohlo...kdyz neni televize pripojena, tak mi to v Ovl.panelu pro HD grafiku intel nabizi zachovat pomer stran a pak dalsi moznosti, ale jakmile zapojim televizi naskoci u displeje na monitoru skalovani a u displeje televize (plazma Panasonic) zobrazeni na stred a neni tam zadna jina moznost na vyber - zachovat pomer stran. Drive me to zobrazovalo v pohode na celou obrazovku televize, ale syn mi "zaskodil" na ntb a musel jsem preinstalovat OS a od te nove instalace to nejde...na manzelky malem Aceru to jde, jsou tam taky WIN10H a tam jsou volby po pripojeni televize na pomer stran u obou displeju...diky za rady.

zivan
guru
Příspěvky: 3441
Registrován: 26 kvě 2008 17:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod zivan » 24 bře 2017 10:49

A nezpristupni se ty volby, kdyz vyberes nizsi rozliseni, nez ma ta TV?
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP Universal USB-C Dock + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

radek_m
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 23 bře 2017 07:07

Příspěvekod radek_m » 24 bře 2017 12:48

V ovl.panelu intel me to nabizelo jen ctyri moznosti rozliseni a ani na jednom to neslo...nakonec jsem to zmenil v nastaveni zobrazeni na 1280x720 a to pomohlo - na televizi je to na cele plose...takze diky...Jen me zarazi, ze to drive slo na 1366x768 a na tomhle rozliseni to jde i na tom druhem ntb...ale tady po preinstalaci to nejde a zuzi to obraz a neni jina volba nez skalovani-nejde vybrat zachovat pomer stran...pred preinstalaci to slo 1080p a ted kdyz jsem zmenil to rozliseni, tak 720p...no nic, tohle staci, aby decka mohli koukat na pohadky na cele plose televize, takze diky.


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů