asus a46c

notebooky Asus a vše kolem nich
Cibula
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 15 led 2014 18:38

asus a46c

Příspěvekod Cibula » 15 led 2014 18:45

dobry den, dostal sa ku mne notebook asus a46c je tam windows 8 a chce sa po mne aby som ho reinstaloval a dal tam win7... s bohuzial mam dost velky problem dostat sa do biosu, viete mi poradit ako sa dostat na tomto modeli s tymto systemom do biosu?

mackanim f2 f12 ani delete pri restartovani nic nerobi, a nema to ani uefi..
dakujem za kazdu radu

Cibula
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 15 led 2014 18:38

Příspěvekod Cibula » 15 led 2014 19:03

update..

do biosu som sa konecne dostal, ale bohuzial neviem tam nastavit aby sa system nacitaval z usb, je tam iba jedna moznost a to je disk, viete mi poradit ako tam pridat dalsiu moznost a nastavit ju tak aby sa nacitavala z usb?

Cibula
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 15 led 2014 18:38

Příspěvekod Cibula » 15 led 2014 20:53

update2

tak uz sa mi podaril nastavit boot z usb portu, teraz mam ale iny problem, nacitam instalaciu win7 dam slovensky jazyk aj klavesnicu dam novu kopiu windovsu, a potom na mna vyskoci tabulka kde mam nainstalovat win7, mam tam asi 6 diskov, ked oznacim dis na ktory to chcem nainstalovat neda sa mi kliknut na dalej..
dole v tej tabulke je vystrazny trojuholnik ked nato kliknem vyskoci hlaska system windows sa neda nainstalovat na tento disk. Vybraty disk ma typ oblasti GPT.
viete mi poradit ako dalej?

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 15 led 2014 22:27

Tak všechny oddíly odeber a vytvoř nový a do něj systém nainstaluj.
Asus ROG Strix G18

Cibula
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 15 led 2014 18:38

Příspěvekod Cibula » 16 led 2014 01:04

vdaka za odpoved, nakoniec som to ale riesil pomocou recovery a dal som ntb do tovarenskeho nastavanie, zistil som ze ntb bol kupeny aj s win8 tak by bola skoda tam davat nelegalny win, myslim ze to je vyriesene vdaka za radu a mozete locknut


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů