Asus N71Jq

notebooky Asus a vše kolem nich
151kbar151
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 07 zář 2013 23:11

Asus N71Jq

Příspěvekod 151kbar151 » 07 zář 2013 23:17

Tento NTB mám již od září 2010 a tak jsem se dnes konečně dokopal ho poprvé rozebrat a vyčistit od prachu (hlavně větrák). Nejdřív jsem odmontoval v pohodě krytku nad HDD, pak jsem se trochu zasekl nad krytkou DDR kde jsem asi 10 minut nemohl přijít kde je "pojistka" ale ok, taky jsem ji odmontnul. Pak ale přišel problém. Chtěl jsem odstranit celé spodní víko NTB a tak jsem všechny šroubky vyšrouboval jenže kryt se ani nepohl. Nenašel jsem žádné pojistky, nic. Seděl jsem nad tím docela dlouho a pak jsem to vzdal, vyčistil jsem od prachu DDR, HDD (jen co bylo na obalech na vrchu) a vzdal to. Proboha jak se dostat k větráku a odklopit to víko?
A abych nemusel dávat nový topic-tak od června mi notebook při některých hrách a dívání se na TV přes Terratec Home Cinema jakoby na sekundu tak jako elektricky zavrčí, u toho se sekne a pak je to zase chvíli ok a pak zase. Dřív nebyl problém ale v poslední době to takhle blbne. Já osobně když něco pozorně sleduju nebo jsem zažranej do hry tak to ani nevnímám ale občas je to deprimující. Co to může být za problém?

Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů