Asus G55VW s GTX660M

notebooky Asus a vše kolem nich
quasimodo
píše často
Příspěvky: 260
Registrován: 19 dub 2012 15:39

Příspěvekod quasimodo » 15 črc 2016 15:46

Bohužel nefunguje ani jedna z verzí, které jsou na stránkách Asusu, ani ovladače přímo ze stránek VIA. Ovladače od Asusu sice nainstalují aplikaci VIA VDeck, ale ta je nefunkční (ani v nabídce start, ani na ploše, nikde se po poklepání na ikonu nespustí), na liště je u ikony ovládání zvuku křížek a po kliknutí na ni se spustí Poradce pro řešení potíží, který ale nenajde žádný problém. Repráky jsou ale nefunkční.
Ovladač ze stránek VIA rozchodí repráky, nejde u nich ale regulovat hlasitost, ani je nejde ztlumit. Po restartu ntb je situace stejná, jako po instalaci ovladačů ze stránek Asusu. Prostě zoufalost . :(

Edit: Tak po odinstalování ovladačů reproduktory v ntb funkční. Sluchátka ale stále hrají šíleně nahlas. U stolního pc hrají na hlasitost cca 30 stejně nahlas jako, když na ntb nastavím 1. V čem může být zakopaný pes?
Asus G55VW

kubino
guru
Příspěvky: 811
Registrován: 15 čer 2007 19:07

Příspěvekod kubino » 17 črc 2016 08:41

Problém bude podle mě v těch ovladačích. Mám G75, ale hw je počítám stejný, včetně VIA zvukovky, a sluchátka používám už dlouho bez problému (Marshall Monitor). Mám tam Win 10, upgradované z W 8.1 a ovladače VIA z jejich webu (vyšly na začátku roku 2016).
Zkus odinstalovat všechny ty externí usb zvukovky, co máš včetně jejich ovladačů, a dej jenom ovladač VIA a obyč sluchátka.
Jo, jaký máš OS a jak starý?
[size=92]Compal->Asus->Dell (Razer->Logitech)[/size]

quasimodo
píše často
Příspěvky: 260
Registrován: 19 dub 2012 15:39

Příspěvekod quasimodo » 21 črc 2016 10:24

Reproduktory i jack vyřešen, zvuk ve sluchátkách, co strkají do USB nikoliv.
Takže sluchátka budu muset vrátit (nemají žádné svoje ovladače, takže tam se s hlasitostí nedá nic dělat) a poohlídnu se po nějakých do jacka, když ten mi teď funguje.
Pomohla odinstalace veškerých ovladačů v offline režimu a opět offline nainstalování nových ze stránek VIA a pak stále bez připojení k netu restart pc. Jinak mi to hned po odinstalaci samo začalo stahovat a instalovat ovladače, které jsem nechtěl (věděl jsem, že s nimi nefungují repráky).
OS mám Win 7 64 bit, zatím jsem ho od koupě nepřeinstaloval.
Asus G55VW


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů