Asus (NIELEN) G73JW Reklamacia

notebooky Asus a vše kolem nich
mischo191
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 22 led 2012 16:44

Asus (NIELEN) G73JW Reklamacia

Příspěvekod mischo191 » 26 led 2012 15:48

Zdravim Vas :),
chcel som sa podelit, o moje vlastne skusenosti, s tymto hernym strojom. V lete roku 2011, som si kupil tuto masinku z asus-shopu. Obchod ako taky, sa mi zdal byt solidny a ceny oproti inym strankam boli o niekolko euro lacnejsie. Tak som si ho teda objednal. Problemy s touto masinkou zacali, uz hned na druhy den ako mi ho doviezli. Chyba?: -vadne pixely(asi tak 1,5mmx1mm cierna skvrna).. no, rozhodol som sa, ze to nebudem riesit a hned na druhy den, ho nebudem pre jednu malu skvrnku posielat na reklamacne. Odstupom casu, ako som hraval hry som zistil, ze NB kuri ako besny, ale ja som to nejako neriesil, ved predsa chladenie ktore ma tento NB obsiahnute ho musi dokonale ochladovat... Teplota pri maximalnej zatazi GPU, vsak dosahovala 82°C a to sa mi nezdalo byt az tak moc.. Ale co sa nestalo...natrafil som na hry ktore moj NB vypinali tzv. natvrdo - samovolne vypli. Dost ma to nahnevalo a tak som sa rozhodol ho predsa len poslat na REKLAMACIU. Nb cestoval do Ceska, kde sa oneho mozem povedat dobre postarali. Po 8 pracovnych dnoch od odvozu prisiel naspat + ratam aj cestu. Obrazovku s chybnymi pixelmi VYMENILI ZA NOVU, tak isto ako aj, zle fungujuci CHLADIC na GPU. Takze teraz mi dosahuju max teploty 68°C. Nb ide konecne tak ako ma. 8)

Kazdopadne v tomto svetle, by som chcel pochvalit autorizovane reklamacne centrum asus, za dobre odvedenu pracu. Nakolko som abslolutne necakal, ze mi spravia aj tu obrazovku. To ma velmi potesilo.
Tak isto ako aj pomerne rychleho dorucenia naspat (8 prac. dni).

Predsa len, som sa tu docital, o vela nespokojnosti na strane vlastnikov znacky asus, ktory maju s asus reklamacnym centrom problemy.

Zaver ? : -Autorizovane reklam. centrum ASUS odviedlo dobru pracu.
Uz len skoda ze takyto NB som nekupil uz na zaciatku ...

Vdaka :)

Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů