Oznamovací grafické ikony ovládníní hlasitosti, jasu atp.

notebooky Asus a vše kolem nich
KarelKovar95
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 13 črc 2011 22:42

Oznamovací grafické ikony ovládníní hlasitosti, jasu atp.

Příspěvekod KarelKovar95 » 27 črc 2011 23:16

Dobrý den,
Chci se zeptat, mám notebook Asus a když si snižuju, nebo zvyšuju jas, nebo když měním hlasitost, tak se zobrazují takové velké ikony přes půl displaye (je to symbol reproduktoru, ketré se nachází ve "vodě"-něco na způsob vodních kruhů, když se něco hodí do vody). Ovšem, když jsem si snižoval jas před naistalováním OS, nebo před tím, než se přihlásím, tak v horním rohu obrazovky se ukáže malý symbol reproduktoru a posuvník. Ptal jsem se kamaráda, proč tomu tak je a on mi řekl, že je to tím, že Asus má nějaký software, který to oznamuje a že se spustí pouze při přihlášení, tak jsem se ho zeptal, jestli když ten proces vypnu, jestli budu mít pouze to oznámení v rohu (mě to přijde lepší) a on mi řekl, že ano, ale že si nevzpomíná, jak se ten proces jmenuje. Proto se ptám Vás, jestli náhodou někdo neví, jak se ten proces jmenuje a zda je to opravdu bezpečné ho vypnout.

Díky moc

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 28 črc 2011 12:44

program, který to dělá klidně odinstalovat můžeš ... nemám tu zrovna žádný Asus a z hlavy to nevím ... snad poradí nějaký majitel Asusu

KarelKovar95
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 13 črc 2011 22:42

Příspěvekod KarelKovar95 » 28 črc 2011 13:47

Já bych ho neodinstalovával, ale pouze bych ho ve správci oken vypnul a v položce po spuštění (jsou tam programy, které se mají při přihlášení automaticky spustit) bych ho odstranil.

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 01 srp 2011 11:51

co tím sleduješ?

KarelKovar95
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 13 črc 2011 22:42

Příspěvekod KarelKovar95 » 01 srp 2011 14:26

Já tím nic nesleduju, já to chci vypnout, protože když hraju a zrovna si chci snížit hlasitost, tak je to přes celou obrazovku (hraju na menší rozlišení) a trochu to spomalí hru, kdyby to oznámení bylo v rožku, prostě by to bylo lepší.


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů