Asus A3FC-8055 - máte někdo?

notebooky Asus a vše kolem nich
Přemysl Žák

Asus A3FC-8055 - máte někdo?

Příspěvekod Přemysl Žák » 09 črc 2006 23:47

Ahoj,
vybírám si svůj první notebook a celkem se mi zalíbil Asus A3FC-8055 (Intel Core Duo, SXGA displej, 512 MB RAM). Chtěl bych se zeptat těch, kteří tento notebook vlastní, zda jsou s ním spokojeni. Popřípadě pokud někdo ví link na nějakou recenzi (může být i v angličtině nebo němčině), byl bych též rád. Díky

urban.novak
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 20 črc 2006 13:06

Re: Asus A3FC-8055 - máte někdo?

Příspěvekod urban.novak » 20 črc 2006 13:08

Přemysl Žák píše:Ahoj,
vybírám si svůj první notebook a celkem se mi zalíbil Asus A3FC-8055 (Intel Core Duo, SXGA displej, 512 MB RAM). Chtěl bych se zeptat těch, kteří tento notebook vlastní, zda jsou s ním spokojeni. Popřípadě pokud někdo ví link na nějakou recenzi (může být i v angličtině nebo němčině), byl bych též rád. Díky


Taky se mi tenhle notebook docela líbí. Asus ho zřejmě nabízi pouze v české a slovenské republice, Google najde odkazy na stránky o tomhle notebooku pouze v češtině a slovenštině. Recenzi asi zatím nikdo nenapsal, taky sem žádnou nenašel.

slavo233
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 24 črc 2006 11:18

Příspěvekod slavo233 » 31 črc 2006 10:08

Nad tymto modelom rozmyslam aj ja. Ale nikde sa neda najist recenzia. Tak som hladal nieco o core duo T2050. Nasiel som nieco zaujimave... V specifikacii na alzafoft.cz je tento notebook s Frekvence 1,66 GHz FSB 667 MHz to vsak nie je pravda! na intel.com udavaju ine parametre 1,60GHz a 533MHz! a to je dost rozdiel. tento typ core duo sa ani samostatne nepredava a pouziva sa iba do niekolko nala Ntb. Tak sa teraz rozhodujem este madzi ASUS A3FC-8055H za 37,5k SK a ASUS A3FC-8055H za 41,5k SK, tento Mtb ma + vlasna grafika 128MB

Přemysl Žák

Příspěvekod Přemysl Žák » 01 srp 2006 09:10

V prodejně http://www.asus.as jsem si včera tento notebook vyzkoušel (bohužel pouze variantu s XGA displejem). Dobře se na něm píše a konstrukce také není nejhorší.
Docela dobře to i vypadá a záruka je 2 roky bez ohledu na to, jestli kupujete na IČO nebo ne (Asus tohle nerozlišuje).

Nicméně stále se ještě rozhoduji mezi IBM Thinkpad R60e a tímhle Asusem.


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů