Asus G73JH

notebooky Asus a vše kolem nich
reset007
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 01 čer 2010 14:52

Příspěvekod reset007 » 21 čer 2010 06:38

[quote="Deegr"]Samozřejmě že fungují,jenom nejedou s origo ovladači,co dodává Asus k tomuto notebooku.Ale jsou tu lidi,co tvrdí,že jsme blbci,když si nahráváme nové ovladače.Mě spíš příjde,že jsou to chudáci,co si neumí ani najít a nainstalovat novější ovladače.
Jinak Asus vydal novější verzi ovladačů,takže kdo nepoužívá BIOS od MSI,ale jede na origo BIOSu od Asusu si nyní může stáhnout přímo ze stránek novější verzi ovladačů,na kterých se neobjevuje GSOD,takže všichni hurá na stranky Asusu :)
S těma ovladači ti Settleři 7 už půjdou,osobně odzkoušeno.
http://support.asus.com/download/downlo ... pe=1&os=30[/quote

takze vsechny problemy vyreseny? Teprve se NB chystam koupit a tyto problemy me docela znepokojovaly. Staci tedy pouze z techto stranek stahnout tu aktualizaci? Pls kterou presne. Diky

kamca
píše často
Příspěvky: 210
Registrován: 13 črc 2009 18:38

Příspěvekod kamca » 21 čer 2010 16:44

Dobrý den.
Taky prosím o radu který soubor přesně stáhnout,je jich tam hrozně moc a nerad bych stáhl něco čím pošlu Notebook do Kytek nebo do servisu :lol:
Díky za odpověd....

Deegr
píše často
Příspěvky: 442
Registrován: 25 bře 2010 18:47

Příspěvekod Deegr » 21 čer 2010 20:40

Jelikož máte v notebooku grafickou kartu od ATI,musíte stahovat ATI Graphics Driver a podle data si stáhněte nejnovější driver.Více nemohu radit,protože jedu na MSI BIOS a používám ovladače přímo od ATI

kamca
píše často
Příspěvky: 210
Registrován: 13 črc 2009 18:38

Příspěvekod kamca » 21 čer 2010 20:47

Tak pokud se nepletu tak je to soubor ATI Graphics Driver Verze V8.700.0.0 a má to 126 Mb. je tomu tak???
A má s tím ještě někdo zkušenosti???

reset007
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 01 čer 2010 14:52

Příspěvekod reset007 » 22 čer 2010 05:47

a jak je to s batohem? Na alze k jen k jednomu modelu ho pridavaji zdarma. Vybral jsem si jiny model a tam uz neni. Neda se nekde dokoupit zvlast?

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 22 čer 2010 07:00

reset007:

Batoh od Asus si nekupuj. Totalni shit.
Asus ROG Strix G18

Juhyyy
občas něco napíše
Příspěvky: 74
Registrován: 18 čer 2010 10:09
Bydliště: Litvínov (okolí Most)

Batoh

Příspěvekod Juhyyy » 22 čer 2010 08:24

Podle me je ten batoh super nemůžu si na nej stežovat je krasně polstrovanej a nic mu nechybi... Mě bylo v asusu rečeno, že batoh je ke každé G73JH ,ale myš ne. :wink:
Asus G73JH - i5-430M,4Gb,1T,ATI5870,HD+,Roccat Pyra wireless,Roccat Sence
ASUS G750JX-T4179H / Core i7 4700HQ / full HD / HDD 750 / GTX770M 3GB DDR

LeAdEaR
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 21 čer 2010 22:21

zamrzani

Příspěvekod LeAdEaR » 22 čer 2010 10:05

Zdravim, mam tento notebook, a kdyz zapnu steam tak zamrzne, i pri battlefield bad company 2 kdyz vyhledam online hru a chci ji hrat tak zamrzne, nevedel by prosim nekdo co stim? bios mam nejnovejsi.

Juhyyy
občas něco napíše
Příspěvky: 74
Registrován: 18 čer 2010 10:09
Bydliště: Litvínov (okolí Most)

zamrznuti

Příspěvekod Juhyyy » 22 čer 2010 12:57

a jak se projevilo ěedou obrazovkou s pruhama? Dělá ti to i při hraní normal? Jestli jo tam máě problém jako zkkoro všichni tady se šedou smrtí. Jen některý to řešili biosem od Msi ale potom jsi po záruce... Já ho dal na záruku no.. uvidim.. jinak zkusim nejnovější ovladače..
Asus G73JH - i5-430M,4Gb,1T,ATI5870,HD+,Roccat Pyra wireless,Roccat Sence

ASUS G750JX-T4179H / Core i7 4700HQ / full HD / HDD 750 / GTX770M 3GB DDR

Juhyyy
občas něco napíše
Příspěvky: 74
Registrován: 18 čer 2010 10:09
Bydliště: Litvínov (okolí Most)

GSOD

Příspěvekod Juhyyy » 22 čer 2010 12:58

Zkoušel někdo prosím vyřešit problém GSOD nejnovějšíma ovladačema od Ati na Asus stránkách?? Pomohlo to??
Asus G73JH - i5-430M,4Gb,1T,ATI5870,HD+,Roccat Pyra wireless,Roccat Sence

ASUS G750JX-T4179H / Core i7 4700HQ / full HD / HDD 750 / GTX770M 3GB DDR

reset007
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 01 čer 2010 14:52

Příspěvekod reset007 » 22 čer 2010 13:08

Jde tedy vyřešit GSOD??

LeAdEaR
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 21 čer 2010 22:21

Re: zamrznuti

Příspěvekod LeAdEaR » 22 čer 2010 13:13

Juhyyy píše:a jak se projevilo ěedou obrazovkou s pruhama? Dělá ti to i při hraní normal? Jestli jo tam máě problém jako zkkoro všichni tady se šedou smrtí. Jen některý to řešili biosem od Msi ale potom jsi po záruce... Já ho dal na záruku no.. uvidim.. jinak zkusim nejnovější ovladače..


no normalne obraz zustane normalni zadna zmena proste zamrzne takovy jaky je a nic stim nejde delat... a jeste bych se chtel zeptat, jak s ssd diskem kdyz to chci instalvoat tak mi to nenajde disk ale v sistemu je viditelny, v biosu sem dal rezim idle

kamca
píše často
Příspěvky: 210
Registrován: 13 črc 2009 18:38

Příspěvekod kamca » 22 čer 2010 18:11

Dobrý den.
Tak podruhé se vás ptám-
Je to soubor ATI Graphics Driver Verze V8.700.0.0 a má to 126 Mb. je tomu tak???
A má s tím ještě někdo zkušenosti???
Děkuji za odpověd...

LordTNT
občas něco napíše
Příspěvky: 84
Registrován: 01 čer 2010 10:17

RADY!!!

Příspěvekod LordTNT » 23 čer 2010 10:12

Takže... noťas vlastním už dva měsíce. Za tu dobu byl zaslaný jednou na reklamaci. Odešla grafická karta. Vždy sem instaloval original ovladače od ATI. Ty nejnovější házeli chyby GSOD a další problémy. CSko mi třeba nejelo pod OpenGL ale jen v D3D..atd. Po čase se mi začaly objevovat tzv. artefakty, chyby v grafice. různé čáry, linky - hrůza. A to jen proto, že jsem experimentoval s různýma verzema ovladačů grafiky (vždy ale ATI). Proto bych kašlal na nějaké nové ovladače a nechal si tam ty původní se kterými book šlape bez problémů. Jsem jen rád, že mě prošla reklamace a vyměnili mi grafickou kartu :)

Počkejte si raději na ofiko ATI ovladače, které už budou řešit GSOD.

Další problém jsem měl s biosem, který byl flashnut přes winflash. Přestalo mi svítit podsvícení klávesnice. Takže znovu reklamace. Toto je bohužel od ASUSu docela vývar, musí se fleshovat v biosu pomocí easy flashe. Nikde na supportu ASUS jsem to ale nenašel. Existuje na to "něco" servisák mi k tomu nechtěl nic říct. Údajně výrobní tajemství :D Je to ale něco s fleshem biosu, kluk se přeřekl :)

Zatím nemám žádný jiný problém a určitě si počkám až bude oficiální oprava, která bude ověřená uživateli, že nové ovladače grafiky už opravují chybu GSOD. Do žádných experimentů se už nepouštím :D

Raději počkejte a vyvarujte se možným reklamacím :)

Kosobecny
občas něco napíše
Příspěvky: 39
Registrován: 05 čer 2010 21:19

Re: RADY!!!

Příspěvekod Kosobecny » 23 čer 2010 13:09

LordTNT píše:Takže... noťas vlastním už dva měsíce. Za tu dobu byl zaslaný jednou na reklamaci. Odešla grafická karta. Vždy sem instaloval original ovladače od ATI. Ty nejnovější házeli chyby GSOD a další problémy. CSko mi třeba nejelo pod OpenGL ale jen v D3D..atd. Po čase se mi začaly objevovat tzv. artefakty, chyby v grafice. různé čáry, linky - hrůza. A to jen proto, že jsem experimentoval s různýma verzema ovladačů grafiky (vždy ale ATI). Proto bych kašlal na nějaké nové ovladače a nechal si tam ty původní se kterými book šlape bez problémů. Jsem jen rád, že mě prošla reklamace a vyměnili mi grafickou kartu :)

Počkejte si raději na ofiko ATI ovladače, které už budou řešit GSOD.

Další problém jsem měl s biosem, který byl flashnut přes winflash. Přestalo mi svítit podsvícení klávesnice. Takže znovu reklamace. Toto je bohužel od ASUSu docela vývar, musí se fleshovat v biosu pomocí easy flashe. Nikde na supportu ASUS jsem to ale nenašel. Existuje na to "něco" servisák mi k tomu nechtěl nic říct. Údajně výrobní tajemství :D Je to ale něco s fleshem biosu, kluk se přeřekl :)

Zatím nemám žádný jiný problém a určitě si počkám až bude oficiální oprava, která bude ověřená uživateli, že nové ovladače grafiky už opravují chybu GSOD. Do žádných experimentů se už nepouštím :D

Raději počkejte a vyvarujte se možným reklamacím :)


Žádné ovladače přímo od ATI fungovat bez GSOD nebudou na 99%. Pokud tomu všemu dobře rozumím, co se píše, tak ATI vydá ovladače a ASUS je upravuje aby tam nebyl ten problém s GSOD, zřejmně je v tom nějaká prkotina a těžko říct jestli to půjde vyřešit flashem biosu. Doporučuji buď původní ovladače nebo stahovat pouze ze stránek ASUSu. Které jsou o pár verzí vždy po zadu, ale měly by fungovat na 100% takže čekám až se mi vrtátí NB z reklamace - teda snad... a sám jdu do toho..
ASUS G73JH - i7, 6gb DDR3, fullHD, ATI 5870


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů