Sdruzeni majitelu F3KA, ci jineho Asusu, s prasklym plastem

notebooky Asus a vše kolem nich
Dr.Gaga

Sdruzeni majitelu F3KA, ci jineho Asusu, s prasklym plastem

Příspěvekod Dr.Gaga » 28 led 2009 18:49

Piste sem, kdo vsecko ma na Asusu neco prasklyho. Videl jsem dve fotky prasklin od ruznych lidi, ktere vypadali, jako kdyby to vyfotili na mem notebooku... Standartni prasklina napravo od dolniho rohu klavesnice vede ke kraji jemne napravo sikmo dolu.
Toz pridejte se do klubu a treba muzeme zlyncovat Asus...

Vyjadreni technika Asusu:
Dobrý den
Dekujeme Vám, ?e jste se rozhodli kontaktovat ASUS zákaznický servis.
Mé jméno je Mirek a dnes Vám budu asistovat.
Na tuto zavadu se vztahuje zarucni oprava. Nejlepsi tedy bude notebook reklamovat. Reklamace se provadi bud na nasem webu a nebo u prodejce.
http://rma.asus.de/pick_eu/cz/

Upraveno:
Dneska si DPD uspesne prevzali notebook. Reklamovane veci: Praskly plast na prave strane, jedna polofunkcni zapadka zavirani. Jsem zvedavej, jakej srotak mi vrati.. :-D

Chtel bych pridat to, ze toto vlakno by NEMELO slouzit k volne diskuzi (pro prehlednost). Takze pouze prispevky s vasimi prasklinami.. :-D
Naposledy upravil(a) Dr.Gaga dne 06 úno 2009 17:25, celkem upraveno 3 x.

polo

Příspěvekod polo » 28 led 2009 18:54

Prasklina vazdu pri baterii (fotky sem davali uz asi 3 useri vzdy na tom istom mieste) inac vlakno kde boli spominane prasklini tu uz je(resp. tych vlakien tu je viac) ale osobne by ma velmi potesilo keby to sem vsetko moderetory presunuli(tie prispevky) dalo by sa to pouzit aj pri reklamciach(toto vlakno) atd.

Vixa
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 05 říj 2007 23:19

Příspěvekod Vixa » 28 led 2009 22:16

jojo, vpravo u sipky mam tu prasklinu taky :roll:

RaimoK
občas něco napíše
Příspěvky: 79
Registrován: 18 lis 2008 16:44

Příspěvekod RaimoK » 28 led 2009 23:54

přidávám se do klubu.. nicméně mám F3Jp
zde ukázka http://meidl.xf.cz/DSC05276dnes.JPG

reklamace byla za 14 dní vyřízena.. výměna plastu, kompletní revize celého ntb.
HP 6540b, repro: Logitech Z-5500 (505W)

Mensa
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 28 led 2009 20:16
Bydliště: Ústí and Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mensa » 29 led 2009 08:58

Jo takhle mi to taky 2x prasklo a pak ještě 2x odešla grafická karta a šel pryč (měl jsem F3T)... :)
HP 6735b 15,4" WSXGA+ ,AMD ZM-82 2,2GHz, AMD HD3200, 4GB RAM 800MHz, 250GB HDD, Vista Bus.

Pekáček

Praskání šasi

Příspěvekod Pekáček » 04 úno 2009 15:30

Bráchovi taky praská šasi u notesu řady F3, nevím přesně typ, je tam Sempron a nVidia 6100...
Chtěl bych se optat, když vám plast vymění, použijou alespoň lepší (novější) a nebo to praskne zase? Notes má téměř 2 roky a prasklina už zasahuje do stříbrného plastu.

polo

Příspěvekod polo » 04 úno 2009 16:15

Kde mu to prasklo ? Inac jasne je vysoka pravdepodobnost , ze to praskne znova(vymenia to za taky isty)...

Pekáček

Příspěvekod Pekáček » 06 úno 2009 11:41

Praská mu to klasicky u šipky, pravý dolní roh klávesnice. Nejhorší je asi zvedat notebook když ho držíte obouruč za jeho přední část...

MichalM2
občas něco napíše
Příspěvky: 79
Registrován: 07 úno 2009 11:33

Příspěvekod MichalM2 » 09 úno 2009 07:20

Pekáček píše:Praská mu to klasicky u šipky, pravý dolní roh klávesnice. Nejhorší je asi zvedat notebook když ho držíte obouruč za jeho přední část...


tím to praskne? ja chci taky aby mi to prasklo.. chci many zpatky.. smejdi..

RaimoK
občas něco napíše
Příspěvky: 79
Registrován: 18 lis 2008 16:44

Příspěvekod RaimoK » 09 úno 2009 15:41

jak jsem tu již psal .. díky prasklině byl můj ntb už jednou na reklamaci ... chci se zeptat že kdyby se to stalo 3x a požadoval bych vrácení peněz, vrátili by částku kterou jsem platil v červnu 2007 tzn. plnou výši ikdyž už ntb není v prodeji a dnes má nižší cenu?!
HP 6540b, repro: Logitech Z-5500 (505W)

polo

Příspěvekod polo » 09 úno 2009 16:03

Samozrejme vratia ty tolko kolko si zan dal...

RaimoK
občas něco napíše
Příspěvky: 79
Registrován: 18 lis 2008 16:44

Příspěvekod RaimoK » 09 úno 2009 16:49

polo píše:Samozrejme vratia ty tolko kolko si zan dal...

díky, tak to si mi neměl asi řikat... 33 tisíc by se mi hodilo .. a mám jen jednu reklamaci :(
HP 6540b, repro: Logitech Z-5500 (505W)

Dr.Gaga

Příspěvekod Dr.Gaga » 09 úno 2009 18:43

Prej uz do toho davaj plasty, ktery nepraskaj...

malcius
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 17 úno 2009 12:10

Tak sem taky v klubu "F3-prasklin"

Příspěvekod malcius » 17 úno 2009 12:33

Dr.Gaga píše:Prej uz do toho davaj plasty, ktery nepraskaj...

Tak to by bylo fakt skvělý. To si zjistil kde?? Ono by třeba nebylo od věci, tuto oblast rovnou něčím podlepit - tenkej plíšek nebo tak - aby to neruplo zase... ale hrabej se v tom, když je to v záruce :-(

Historie mojí praskliny:

Prasklina se u mýho F3Tc objevila minulej tejden v úterý (10.2.09) večer (to jsem si všim, že mi už praská stříbrná část šasi), ve středu sem hledal po netu, jestli jsem sám (teda ještě dva moji kámoši ze školy - stejná řada F3 - stejnej shit), nebo ne. Našel sem tohle fórum. Ve čtvrtek sem neměl čas - zkouška na víc jak půl dne. V pátek sem psal do obchodu, kde jsem ho koupil a to už byla prasklina téměř na okraji. Odepsali, abych jim ho přines co nejdřív a nejlíp, aby to nebylo ruplý uplně. Bohužel jsem v sobotu zálohoval data na svůj novej terovej HDD a natahoval čistej image systému. V sobotu večer jsem zjistil, že mi šasi ruplo uplně. Tomu říkám fakt fofr, jak se to rychle dorazilo - přitom ten notebook už ležel na stole víc jak tři dny - od doby zjištění "rupance" - tak mě napadá, že jedině tím teplem od grafárny.

Zjistil jsem navíc, při bližším ohledání celýho železa, že mám prasklinu i na baterii - v oblasti toho přešupovacího zámku. Nevim jak mohla vzniknout (s notebookem sem nikdy nikde nepraštil ani mi na něj nic nespadlo - snažím se, abych si ho neodrovnal, protože sem s nim jinak dost spokojenej) - opět mě napadá jedině teplem. Je to děs, jak se to všechno hřeje.

Napadalo mě, jestli by nebylo dobrý, koupit tu chladící podložku s větrákama, jestli mi ten kryt vyměněj, ale když to tak vemu, tak proud vzduchu (teplýho od grafiky) by stejně ze spoda narážel na šasi a možná by znovu odešlo ještě dřív.

Fotku těch puklin bohužel nedodam, protože už je snad na cestě do servisu.

Tak jen doufám, že mi to vyreklamujou, ikdyž sem s tim neběžel hned ten pátek i s diskem plným dat.

Ještě snad: HODNĚ ŠTĚSTÍ ostatním, co se jim tohle stalo nebo stane...

Dr.Gaga

Příspěvekod Dr.Gaga » 17 úno 2009 15:54

Ze uz delaj ty plasty lepsi jsem si poslechl v autorizovanym kramu v Praze na Jiraku... Prej uz to nepraska (ale stira se to stejne).

Jinak cekam na Zuzanku uz druhy tyden. Zacina mi byt poradne smutno. Porad ma status, ze ji stale operujou... :-( Chudak. Doufam, ze ji to moc neboli.


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů