A8JC-H013

notebooky Asus a vše kolem nich
tom
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 17 zář 2006 23:01

Příspěvekod tom » 19 zář 2006 21:10

potkanus píše:Noooo, nevadi, sice ma zivotnost dva nejvejs tri roky, ale je zde dalsi faktor, a to pocet cyklu nabiti, ten byva u li-onu tak kolem 800 az 1000 nabiti, a pocita se za jeden cyklus jak nabiti z 1 procenta na 100, tak z 99 na 100, a muzu potvrdit, lithiovka na kamere mi diky tomu, ze se to debilne vzdy nabijelo znova, teda spis prebijelo, kdykoli sem zapomnel sundat plnej aku a dal to do site, tak mi po roce uz moc nevydrzela. A lithiovce taky neprospejete, kdyz ji budete mit imrvere narvanou, aspon 1 za 3 mesice doporucuji na chvili uplne vybit. Ale pravda je, ze ji prospiva nabijeni drive, nez ji uplne vycucate.

presne netreba nabijat pokial nie je vybita zbytocne si uberiete z cykolv

tom
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 17 zář 2006 23:01

Příspěvekod tom » 19 zář 2006 21:18

kupil som tento za dv adni ma dojst.
chcel by som vediet ako to je s teplotou a hlavne s vetrakom zapina sa pri vyssich teplotach a potom vypne alebo uz bezi stale
ake je hlucnost
diky

Kositch
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 31 kvě 2006 11:06

Příspěvekod Kositch » 19 zář 2006 22:45

tom píše:kupil som tento za dv adni ma dojst...
diky

S teplotou je na tom výborně, disk do 40C a CPU s GPU kolem 50 při zátěži. Větrak se buď zapne a po chvíli vypne, nebo běží stále - záleží na biosu, se starším se vypíná s novějším běží prý stále, je možné ale provést downgrade na starší verzi biosu.
ASUS A8JC-H013

leon

Příspěvekod leon » 19 zář 2006 23:34

tom píše:presne netreba nabijat pokial nie je vybita zbytocne si uberiete z cykolv

naopak ... Li-Ion baterie ma radeji pokud je nabita ... tim ze ji zacnes nabijet i kdyz neni uplne vybita ji vubec neuskodis ... spise naopak ... takze pravidlo zni ... Li-Ion baterii dobijet kdykoliv to jde

airmt
píše často
Příspěvky: 249
Registrován: 18 zář 2006 13:07
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod airmt » 20 zář 2006 08:40

Kositch píše:
tom píše:kupil som tento za dv adni ma dojst...
diky

S teplotou je na tom výborně, disk do 40C a CPU s GPU kolem 50 při zátěži. Větrak se buď zapne a po chvíli vypne, nebo běží stále - záleží na biosu, se starším se vypíná s novějším běží prý stále, je možné ale provést downgrade na starší verzi biosu.


Prosim te, muzes mi rict, kde jsi to zjistil? Ja mam totiz prave ten problem. Me vetrak CPU sepina pri 40 stupnich a vypne se az kdyz dosahne 35. Jinak ne. Dal jsem tam novy BIOS (dle doporuceni technicke podpory) a to nepomohlo.

tom
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 17 zář 2006 23:01

Příspěvekod tom » 20 zář 2006 14:49

mna by skor zaujimal ten downgrade ako kde ?napis nieco o tom neviem sice ci to budem potrebovat ale predsa.
k tej baterke je viem ze tieto typy maju rady ked su nabite ale naco ju mat stale v el. vedeni ked by sa stale dobijala a minala cykly staci ked klesne tak na 15-10% a potom nabit ,ine je ked ju potrebujem mat nabitu hned a dam ju nabijat aj ked ma viac
aimrt kedy si si ho kupil?

Kositch
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 31 kvě 2006 11:06

Příspěvekod Kositch » 20 zář 2006 17:19

tom píše:[size=18]mna by skor zaujimal ten downgrade...
Downgrade se dá provést takto - cituji jednoho uživatele z fora na czechcomputeru "Na CD s ovladacmi je starsia verzia BIOSu 207, staci spustit winflash s parametrom /nodate aby ti to povolilo downgrade. Teraz v lete sa vsak potom ventilator zapina a vypina dost casto a mozno to nakoniec rusi viac ako ked ide v kuse..."
ASUS A8JC-H013

marvel
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 10 zář 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod marvel » 26 zář 2006 14:47

Předmět: frekvence pamenti Ze dne: 25.9.2006, 18:59
Autor: marvel Dostávat odpovědi
chtela jsem se dotazat, jak je to s frekvenci instalovane pameti. aurtorizovany dealer totiz uvadi, ze nove modely tohoto notebooku jsou dodavany s pameti 512MB DDRII 667MHz, jak je tomu u vas?
Odpovědět

Předmět: RE: frekvence pamenti Ze dne: 26.9.2006, 12:53
Autor: Mironet - Picman Dostávat odpovědi
Dobrý den, paměti jsou 667MHz, ale deska pracuje maximálně s frekvencí 533MHz. Paměti tedy běží na 533MHz.
Odpovědět


tak jsem z toho cely jelen - teda vlastne srnka=), je to pravda? v tom pripade nema cenu si dokupovat pamet na vyssi frekvenci?

mallox

Příspěvekod mallox » 27 zář 2006 13:08

marvel: a nepripada vam to jako velka blbost??
z odpovedi plyne, ze asus jako vyrobce osazuje notebooky pameti s max. frekvenci 667, ale desky vyrabi jen 533..cili je sam proti sobe a zbytecne vyhazuje penize do rychlych ramek, ktere vubec nejsou potreba..


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů