pridani pameti

notebooky Asus a vše kolem nich
jendak
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 30 kvě 2006 14:00

pridani pameti

Příspěvekod jendak » 02 čer 2006 14:41

jak je to se zarukou (konkretne u ASUSu) kdyz si koupim pamet a sam si ji do notebooku pridam.?

leon

Příspěvekod leon » 02 čer 2006 16:45

pokud nemas konektory na pameti zapecetene tak by to nemel byt problem ... ten nastane az pokud si notebook odpalis :P ... ale uprime na tom neni nic tezkeho a prumerne zkrucny clovek by to mel zvladnout sam ... pokud si nejsi jist nech si to namontovat v obchode kde si koupil notebook nebo kde koupis tu pamet ...

Kositch
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 31 kvě 2006 11:06

Re: pridani pameti

Příspěvekod Kositch » 03 čer 2006 09:43

Ahoj, pred tremi dny jsem si kopil notebook ASUS A8jc-H013 a k temu hned jednu 512ku a taky jsem se toho bal, ale slo to uplne jednoduse - odsroubujes doleni kryt, pamet zasunes sikmo a pak stlacis dolu, aby zpadla do kovovych pacicek. Pokud jako ja nemas nikde plomby tak o zaruku neprijdes.
ASUS A8JC-H013

vlada83
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 06 čer 2006 09:10

Příspěvekod vlada83 » 06 čer 2006 09:11

je dobrý, před tim než se v tom začneš štourat vytáhnout baterku z notasu 8)

Yawgmoth
občas něco napíše
Příspěvky: 40
Registrován: 13 kvě 2006 10:33

Příspěvekod Yawgmoth » 23 srp 2006 17:51

ja bych k tomu pridal, ze kdyz kupujete primo u asusu (resp www.asus.as ), pamet vam tam samozrejme daji sami automaticky .. zaroven maji garanci nejnizsi ceny (vyzkouseno, komunikace a snaha vyhovet zakaznikovi mne potesila .)

jinak Asus zapecetene pameti asi nedela, alespon prodejce mi rekl, ze i kdybych jejich notebook kupoval kdekoliv jinde, pameti mohu sam pridat a o zaruku neprijdu

Ronn Wlezley
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 27 srp 2006 18:28
Kontaktovat uživatele:

RE:Trochu delší poznámka.. :lol:

Příspěvekod Ronn Wlezley » 27 srp 2006 23:03

:!: Pozor na to. Kámoš má sice ACER (nevim typ, ale je podobnej jako A6U, co mam já) a koupil si 2 Ramky 1024MB. :twisted: Dal je tam a už to nikdy nešlo zapnout, ani s originálama. :evil: Šel to reklamovat, ale zjistil, že má smůlu. Něco tam prej urval. :( Já sem u toho byl, když to měnil a nepoužil násilí. Takže nevím jak k tomu u ACERů :x dospěli. Nicméně mu to opravili za 4000kč a za další 2 mu tam přidali ty paměti. Síla, co? :o
:idea: Takže pozor na to... Podle mého u ASUSu to je něco jinýho. :D 8) Kouknul sem se u svého na HDD, na paměti i na CPU. Bez problémů... U CPU sem si i venťas voprášil. :lol: Mno, odemě je to vše...
ASUS A6U, 512MB DDR 333MHz, MOBILE AMD SEMPRON3300+...Prostě levná verze...


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti