Vyšší výdrž

notebooky Asus a vše kolem nich
sashaZabluduu
občas něco napíše
Příspěvky: 64
Registrován: 26 dub 2008 18:00

Vyšší výdrž

Příspěvekod sashaZabluduu » 06 říj 2008 17:47

Ahoj, mam asus m51kr, stve me ale dost nizka vydrz. Pri behu na baterii mi ve skole(se zapnutym wifi) vydrzi neco pod dve hodiny , bez wifi asi 2:05 +-.
Potreboval bych radu,jak vydrz zvysit, jakou napriklad koupit nahradni baterii? baterii s vyssi vydrzi?

Nebo jak odpojit treba jedno jadro,jeslti ot jde,jestli se to dela...jak zastavit vetracek, i kdyz ten na mod "battery saving" bezi asi na dost nizke otacky,nevim...

Mam win vista, v tom manageru na regulaci vykonu atd, co je u asusu jsem snizil i vykon procesoru na 50 procent, i display mam snizeny na skoro nejnizsi hodnotu, porad to je ale dost malo,ty dve hodiny vydrze.

Diky vsem za rady predem

Z

polo

Příspěvekod polo » 06 říj 2008 19:03

Jadro vypnut nejde a co sa tyka vydrz procesor mozes este viac obmedzit cez RMC(samozrejme obmedz napatie a nasobic), grafika pojde hadam este trosku dole cez rivatuner...


Samozrejme najefektnejsie bude kupit nahradnu alebo vacsiu bateriu..( da sa kupit 6 a 9 clankova pokial viem )

sashaZabluduu
občas něco napíše
Příspěvky: 64
Registrován: 26 dub 2008 18:00

Příspěvekod sashaZabluduu » 06 říj 2008 19:14

neni Rivatuner jen na nvidie? Ja mam totiz ati radeon hd 3470. Ten RMC nemuzu najit,muzes mi poslat treba odkaz nebo neco a vkratkosti napsat co tam presne mam udelat?

Jinak kdyztak poradit presny typ baterky... i kdyz to vyjde asi hodne draze...

polo

Příspěvekod polo » 06 říj 2008 20:07

http://cpu.rightmark.org/download.shtml tu si stiahni RMClock Utility 2.35

a tam si nastav profili a napatie...(je tu vlakno o RMC takze tam najdes blizsie informacie)

rivatuner je uz aj pre ATI...

A baterka je pomerne draha pozri s c shopoch alebo sa spytaj na podpore ASUSu...

sashaZabluduu
občas něco napíše
Příspěvky: 64
Registrován: 26 dub 2008 18:00

Příspěvekod sashaZabluduu » 06 říj 2008 21:00

Stahl jsem si ten rmclock utilitiy, nejak si ale netroufam tam nastavovat,zda se to dost slozity. Tady jsem vlakno nenasel ale jinde jo,tak si to proctu nejspis zitra. Diky za tu radu a odkaz

Radec
píše často
Příspěvky: 154
Registrován: 20 kvě 2008 11:39

Příspěvekod Radec » 07 říj 2008 08:59

v nastavení výkonu procesoru mužeš dát 0%... to ti nastaví procesor na 800MHz, aspon u mě to tak funguje v P4G, a hned máš nějaké minuty výdrže navíc
mě tak vydrží 3:15
Macbook Pro 13" (i5-Ram8gb1600MHz-120SSD+320HDD)-iPhone 4


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů