Asus GX501 - placka s GTX1080 Max-Q

notebooky Asus a vše kolem nich
orgasmic
Moderátor
Moderátor

Re: Asus GX501 - placka s GTX1080 Max-Q

Příspěvekod orgasmic » 24 srp 2017 12:19

Akorat ten notebook dost throttluje, takze vykon pri dlouhodobejsim hrani pada pod GTX1070.

Uvidime, jestli se objevi tato GPU i v jinem notebooku.
MSI GS73VR 7RF Stealth Pro

leon
zběhlý návštěvník

Příspěvekod leon » 31 srp 2017 12:26

orgasmic píše:Ty to pořád nechápeš. PR články nejsou většinou založeny na skutečném stavu (realitě), ale zveličují danou věc nad rámec reality.

ale to já samozřejmě chápu, proto od začátku prohlašuju, že celé Max-Q, respektive očekávání z něj, na základě toho co o něm NVIDIA říkala před uvedením na trh, beru s rezervou a Ty se mi tu celou dobu snažíš vysvětlit, že sem debil, a přitom jen čteš moje odpovědi povrchně a podléháš předsudkům :roll:

orgasmic píše:Tvá komparace s Octavií je úplně mimo, porovnej dvě generace a k žádným velkým odchylkám se nedostaneš.

to je mi ale logika, to bys pak mohl napasovat i na notebooky, už dlouho přeci všechny notebooky mají klávesnici a LCD takže jsou vlastně stále stejné :lol:

A odpovíš mi na moji otázku, kterou jsem položil už minimálně 2x? Pracuješ pro NVIDIA nebo nějakého výrobce co prodává ve svých produktech NVIDIA? Nebo něco podbného? Jedině tak mi totiž Tvoje hysterie dává smysl : P

orgasmic
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod orgasmic » 31 srp 2017 13:04

Prej hysterie :D
Tady se spise nabizi otazka jak dalece jsi v pribuzenskem vztahu s Janem Stachem :lol:

Ale vzhledem k omezenemu chapani (nebo nechuti pochopit)...nejde o tutez osobu?
MSI GS73VR 7RF Stealth Pro

leon
zběhlý návštěvník

Příspěvekod leon » 31 srp 2017 13:27

asi tušim kdo je Jan Stach a taky vim kdo je Igor Staněk : ))

nicméně odpovědi si se opět vyhnul, takže si dosadím hodnotu podle principu Occamovy břitvy : ))

Zpět na „notebooky Asus“