Dell Latitude XT - TABLET!

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
Koudy

Dell Latitude XT - TABLET!

Příspěvekod Koudy » 19 lis 2007 15:17

Koupil sem si tablet od Toshiby, ale jakmile sem se dozvedel o prichazejicim tabletu od dellu tak sem ji hodil do bazarovejch inzeratu a cekam :)

Naky prvni info..

V květnu přišla společnost Dell se zajímavým oznámením o přípravách prvního tablet PC této značky. Notebook Latitude XT byl představen pouhým videem a více informací Dell bohužel nesdělil. Předpokládaným termínem vydání byl stanoven podzim 2007.

Nyní přišel server LesDELLiens.com s některými informacemi a hlavně fotografiemi. Latitude XT bude vybaven 12,1" WXGA displejem (buď klasicky, nebo LED podsvíceným), poměrně překvapivým čipsetem ATI RS600ME s jižním můstkem SB600 a integrovanou grafikou ATI Radeon Xpress 1250 (až 256 MB sdílené paměti) a nízkonapěťovým procesorem Intel Core 2 Duo U7600 (1,2 GHz), který samozřejmě nebude jedinou možnou volbou. Z dalších specifikací zmiňme ještě 3 GB podporované RAM, Wi-Fi Draft-N, Bluetooth, tři USB porty, dokovací konektor a jeden ze tří možných battery packů (čtyřčlánková, šestičlánková nebo devítičlánková baterie).

Mel by byt k dodani koncem listopadu/zacatkem prosince.
nabidne vyborny LED displej (stejne jako XPS 1330 - kdo ho ma, tak vi jak sou ty barvy uzasny)...
a hlavne Multitouch ovladani (neco jako apple iphone)...Uvidime jestli pujde psat vsema deseti primo na displeji :)

CeCo

Příspěvekod CeCo » 19 lis 2007 15:54

To bude musiet v prvom rade podporovat aj touch-control a nielen pero (ako je to napr. pri HPcku).

C


Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 19 lis 2007 18:48

Tenhle tablet se mi velmi líbí :) Jen škoda, že má chipset Ati (můj subjektivní názor)... A kolik vydrží na baterku??

// Zde jsem našel nějaká čísla :) Ale výdrž stále nikde :)

///Zde je manuál :)

//// Nějaká fota najdete zde a zde :)
Dell Latitude XT

Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 14 črc 2008 23:16

Juchůůů :lol: Tak už zítra bude konečně multi-touch... :) viz http://direct2dell.com/one2one/default.aspx
Dell Latitude XT

Koudy

Příspěvekod Koudy » 15 črc 2008 00:40

vidaaaaaa

Dragokazov
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 29 led 2007 21:56

Příspěvekod Dragokazov » 26 říj 2008 22:33

Mám v merku jít do tohoto tabletu, ale mám několik otázek.

Už dlouhou dobu používám notebooky z řady ThinkPad a jsem na ně dost zvyklý, tak mě zajímá, jak jsou vyřešeny u XTčka aplikace na fingerprint (vše v porovnání s Lenovo TP), jak je na tom kvalita konstrukce? Je lepší vzít displej s LED podsvícením a nebo ten druhý (ccfl)? Co jsem koukal, tak na tom běžná práce i přes LW procesor byla svižná... Jo a taky jsem si dost zvykl na Trackpoint, jaký je ten na XT? Předem velice díky, shlédl jsem nějaké recenze, ale názory na určité věci se docela lišily, tak by mě zajímal i váš názor, pokud jste se s tímto tablet pc někdy setkali nebo jej dokonce máte...


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů