Servis-vyklající se kryt

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
voste
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 18 kvě 2007 15:41
Kontaktovat uživatele:

Servis-vyklající se kryt

Příspěvekod voste » 19 říj 2007 11:59

Cau,mel bych dotaz na zkusenosti se servisem Dellu.Vykla se mi kryt,kdyz je notebook zavreny,tak to ma dost velkou vuli.Jel jsem treba v aute,mel jsem ho vedle na sedadle a slysel jak to cvaka.Nebo kdyz s nim jdu,mam ho v ruce,tak to samy.Nikdy jsem nevidel,ze by to takhle delalo,ze by ta mezirka byla tak velka (i kdyz mi je jasny,ze nejakou vuli to musi mit).Kdyz jsem volal do Dellu,tak tam byl docela neochotnej chlapek a furt mi tvrdil,ze je to normalni.No a jak zjistit,kdo ma pravdu??Rikal,ze mi sem teda do druhyho dne nekoho posle,ale kdyz technik zjisti,ze to neni na zaruku,tak budu ten vyjezd muset zaplatit.A to je docela debilni.Ma tedy nekdo zkusenost??Mam to risknout a nechat si sem nekoho poslat??Tady jsem natocil kratky video,pro predstavu. http://www.youtube.com/watch?v=qkRUrnHPzck

Rexy

Příspěvekod Rexy » 19 říj 2007 13:58

to voste

ja mam u svyho taky vakl, ale tak mozna 1/3 toho tvyho a navic to necvaka.
co zkusit tomu chlapkovi poslat email s odkazem na to video? treba by zmeknul?! :D

voste
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 18 kvě 2007 15:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod voste » 19 říj 2007 15:10

diky,to jsem chtel slyset,ze to je vice nez obvykle (napriklad u tvyho notase)...jo,uz jsem mu posilal mail s tim videem,obavam se jen,ze jak byl neprijemnej,tak se pak proste zasekl a ani to video nepomuze.ale pokud by jeste nekdo dalsi rekl,ze to je moc,tak to dam na reklamaci bez ohledu na toho chlapka z infolinky...takze ma jeste nekdo nejakou zkusenost??


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů