Problém s rámem okolo displeje?

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
barabel_dev
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 03 čer 2019 17:23

Problém s rámem okolo displeje?

Příspěvekod barabel_dev » 03 čer 2019 17:45

Zdravím. Mám týden DELL G5 15 a jsem spokojený, jen si nejsem jistý ohledně rámu kolem displeje. Jak je vidět na fotce, v dolní části rámu (nejvíc nad logem DELL) ten rám není natěsno u displeje a je tam taková menší mezera. V jiných částech je rám přitisknutý přímo na displej, jen tady dole ne. Notebook nejde otevírat úplně nejlehčeji, člověk musí trochu víc zabrat, což při zvedání monitoru tvoří tlak na ten rám a v ten moment se to ještě víc prohne a ta mezera se mírně zvětší. To se mi moc nelíbí. Ono kdyby to otvírání nešlo tak ztěžka, tak by to možná bylo lepší, ale ta mezera tam je tak jako tak. Když na to člověk přitiskne prst, tak se ten rám normálně dotkne displeje, ale mezera tam je neustále. Chtěl bych se teda nejdřív poradit tady s váma, co byste s tím udělali vy - jestli to neřešili nebo naopak jo. Bojím se, že při neustálým otvírání a zavírání by se to mohlo nějak poškodit, nanejhůř přímo monitor. Omlouvám se taky, jestli je můj dotaz možná hloupej, já se v tomhle moc nevyznám. Budu moc rád za odpověd a přeju všem hezkej den :)
fotka - https://ibb.co/NFyjzpr

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Problém s rámem okolo displeje?

Příspěvekod orgasmic » 03 čer 2019 23:14

Máš tam NBD záruku, tak kontaktuj support.
Asus ROG Strix G18

barabel_dev
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 03 čer 2019 17:23

Re: Problém s rámem okolo displeje?

Příspěvekod barabel_dev » 04 čer 2019 00:33

orgasmic píše:Máš tam NBD záruku, tak kontaktuj support.


tam jsem koukal a všude jsou jen telefony, to nemají ani nějaký chat / email? :?

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Problém s rámem okolo displeje?

Příspěvekod orgasmic » 04 čer 2019 08:10

To je takový problém? Přes telefon to vyřešíš nejrychleji...nebo máš nějakou fobii z mluvy s cizími lidmi?
Asus ROG Strix G18


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů