Dell M4500 - "dar" za vsechny penize

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
rhinos
píše často
Příspěvky: 125
Registrován: 04 úno 2007 00:35

Dell M4500 - "dar" za vsechny penize

Příspěvekod rhinos » 27 pro 2017 07:54

Ve firmě máme umožněn odkup použité techniky a protože je nás moc tak se při větším zájmu losuje.
Z každé kategorie(stanice/ntb/lcd/poškozený hw) se může člověk objednat jen jeden kus a čekat jestli "vyhraje".
Já jsem si u těch poškozených zvolil M4500 s tím že je "jen" zničený HDD což je docela sranda.
HDD do ntb mám doma víc.
No ale zjišťuju že se nejedná jen o HDD. Včera jsem instaloval ovladače do čistého Win7.
Všechno bylo OK.Dostal jsem se k instalaci wifi modulu a ten taky proběhl. Tak jsem si chtěl stáhnout chrome.stránky naběhly ale v tv už byla pohádka tak jsem šel kouknout.
Když jsem se vrátil tak byl ntb vypnutý.
Tak ho zapnu ale píše mi to že se vypnul po nějaké chybě. V bios logu mi to píše něco ve smyslu že byl vypnut kvůli teplotě...
Od té doby wifi neběhá.
V OS mi to hlásí že wifi modul neni fyzicky dostupný a v biosu taky hlásí že tam není.
Mohl odejít do věčných lovišť?
Taky jsem si všíml že po restartu ten neproběhne a vždy musím zmáčknout tlačítko napájení.
na klávesnici bliká symbol numerické klávesnice a ostatní svítí.
Podle servisního manuálu to je chyba "nejsou nainstalovány žádné moduly SODIMM" ale ntb pak normálně naběhne a žádný problém při instalaci OS ani při běhu jsem nezaznamenal...
Dell Precision M6500|i7-820QM|FX3800|320gb7.2k|WXUGA+LED|12GB Ram|9 cell

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Re: Dell M4500 - "dar" za vsechny penize

Příspěvekod admin » 27 pro 2017 15:58

mohl odejít, jak je na tom chlazení?


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů