Nespokojenost s Dell inspiron 7537

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
Mario67
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 13 led 2013 11:13

Nespokojenost s Dell inspiron 7537

Příspěvekod Mario67 » 22 úno 2014 21:19

Zdravím všechny. Najdou se tady spokojení majitelé notebooku Dell inspiron 7537? Nedávno jsem si notebook zakoupil. Podle kladných recenzí na internetu jsem usoudil že to je dobrý notebook za dobrou cenu, ale nejsem spokojený s touchpadem a hlučností ventilátoru. Na to kolik stál, je touchpad udělaný mizerně. po dvou stranách touchpadu mám milimetrovou mezeru a při stisku touchpadu nebo při psaní na klávesnici se do touchpadu přenáší vybrace, které ho jakoby rozkmitají a touchpad (nevím jak to říct) 'rezonuje'. No je to prostě nepříjemný zvuk. Takže v tichém prostředí se kancelářská práce nepříjemná kvůli rezonančnímu zvuku při dotyku a hlučnosti ventilátoru (i při zapnuté TV ventilátor slyším, když mám ntb na klíně).

Nemám možnost vyzkoušet jiný kus a než bych s tím zkusil jít na reklamaci, tak prvně jsem se chtěl zeptat tady.

L4kas
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 23 bře 2010 13:26

Příspěvekod L4kas » 22 úno 2014 21:44

Taky jsem uvažoval o koupi. Měl jsem ho dokonce 2x doma a ale vrátil jsem ho.
První měl vadný pixel uprostřed displeje ale touchpad vypadal dobře.
U druhého byly vadné pixely dva a touchpad měl po stranách také mezery, které vypadaly docela hrozivě.

Je to prostě o štěstí jaký kus chytneš ale přijde mi, že kontrola kvality není zrovna valná.

Arche
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 02 pro 2013 21:09

Příspěvekod Arche » 01 bře 2014 12:55

Tento model mám už přes 2 měsíce a zatím relativně v pohodě. Musím se přiznat, že těch mezer jsem si ani nevšiml a když na ně teď dodatečně koukám, tak mi to nepřijde nějak hrozné.. Hlučnost stisknutí touchpadu může být v tiché místnosti nepříjemná (ikdyž mi nepřijde nějak extrémně hlučnější, než jiné touchpady), ale vyřeší to (alespoň funkce levého tlačítka), že se bude "mačkat" touchpad uprostřed (což nevydává žádný zvuk)..

Ventilátor je trošku hlučnější, to je pravda, ale na druhou stranu mně osobně se spouští jen při hraní her a náročnějších činnostech (full hd videa atp.). Naopak při sledování filmů a kancelářské práci je větrák permanentně vypnutý a tím absolutně neslyšitelný - což se ocení právě v práci / ve škole atd..


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů