Chyba Dell Backup and Recovery Manager - co s tím?

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
pytlak01
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 01 led 2014 10:44

Chyba Dell Backup and Recovery Manager - co s tím?

Příspěvekod pytlak01 » 01 led 2014 11:07

Potřeboval bych radu. Pořídil jsem si notebook Dell Latitude E6540. Instalace proběhla OK. Dřív, než se počítač "zaplácá" dalším zbytečným softwarem, tak jsem chtěl systém (a nejen systém) zazálohovat. Pokusil jsem se spustit dodávanou aplikaci Dell Backup and Recovery Manager.
Program ale spustit nejde, objeví se chybové hlášení" "V součásti aplikace došlo k neošetřené výjimce. Pokud klepnete na tlačítko Pokračovat, aplikace bude tuto chybu ignorovat a pokusí se pokračovat. Index a délka musí odkazovat na umístění v rámci řetězce. Název parametru : length."
Po kliknutí na Pokračovat program "vytuhne" (musím ho ukončit přes Správce úloh).
Pokoušel jsem se:
- program nainstalovat znovu (oprava i nová instalace).
- odinstalovat a znovu nainstalovat program MS Net Framework (někde jsem na fóru četl, že podobné chyby může způsobovat).
- provést instalaci programu i spuštění při vypnutém antivirovém programu
- před opětovnou instalací programu jsem se pokusil vyčistit registry pomocí CCleaneru.
Nic nepomohlo. Co s tím? Nerad bych začínal od začátku a instaloval celý systém, aplikace znovu .... Jen kopírování dat mi zabralo fůru času ....
Dík

Jirrick
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1681
Registrován: 04 pro 2010 19:37

Příspěvekod Jirrick » 01 led 2014 11:13

Zkoušel jsi nainstalovat novější (popř. starší) verzi?
Lenovo X1 Carbon Touch

* Dodržujte prosím :arrow: PRAVIDLA tohoto fóra *

pytlak01
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 01 led 2014 10:44

Příspěvekod pytlak01 » 01 led 2014 13:34

Když nefungovala ta verze, která byla předinstalovaná, tak jsem stáhl tu, co mi nabídl Dell po zadání "service code". Starší jsem nehledal.


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů