Dell Inspiron 15R (5521) problém s grafikou

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
suby
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 01 bře 2013 17:12

Dell Inspiron 15R (5521) problém s grafikou

Příspěvekod suby » 01 bře 2013 17:16

Dobrý den,
zakoupil jsem si notebook Dell Inspiron 5521. Má grafiku AMD Radeon HD 8730M. Při prvním spuštění mi už asi po půl hodině používání nahlásilo chybu, že nejsou nainstalovány ovladače, nebo že špatně fungují. Tzn. že notebook mi ted funguje pouze na Intel grafice. Ovladače jsem už zkoušel stahovat, ale i po instalaci mi to stále hodí chybu.
Nemáte s tím někdo zkušenost? Popřípadě jeslti mi někdo nemůžete poradit?

Děkuji

robkteryten
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 30 čer 2012 12:58

Re: Dell Inspiron 15R (5521) problém s grafikou

Příspěvekod robkteryten » 07 čer 2013 18:25

suby píše:Dobrý den,
zakoupil jsem si notebook Dell Inspiron 5521. Má grafiku AMD Radeon HD 8730M. Při prvním spuštění mi už asi po půl hodině používání nahlásilo chybu, že nejsou nainstalovány ovladače, nebo že špatně fungují. Tzn. že notebook mi ted funguje pouze na Intel grafice. Ovladače jsem už zkoušel stahovat, ale i po instalaci mi to stále hodí chybu.
Nemáte s tím někdo zkušenost? Popřípadě jeslti mi někdo nemůžete poradit?

Děkuji


Měl jsem stejný problem.
Po dlouhem reinstalovani,shánění driveru a hodin na telefonu s Dellem jsem dopadl tak že byl počítač prohlášen za neopravitelny.údajně nejsou kompetentní ovladače.
MSI gx620,Toshiba sattelite ,Dell inspiron 7720,Lenovo y500,Dell inspiron 5521,nyní nic...

MeckT
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 12 čer 2013 14:35

Re: Dell Inspiron 15R (5521) problém s grafikou

Příspěvekod MeckT » 16 čer 2013 22:20

robkteryten píše:
suby píše:Dobrý den,
zakoupil jsem si notebook Dell Inspiron 5521. Má grafiku AMD Radeon HD 8730M. Při prvním spuštění mi už asi po půl hodině používání nahlásilo chybu, že nejsou nainstalovány ovladače, nebo že špatně fungují. Tzn. že notebook mi ted funguje pouze na Intel grafice. Ovladače jsem už zkoušel stahovat, ale i po instalaci mi to stále hodí chybu.
Nemáte s tím někdo zkušenost? Popřípadě jeslti mi někdo nemůžete poradit?

Děkuji


Měl jsem stejný problem.
Po dlouhem reinstalovani,shánění driveru a hodin na telefonu s Dellem jsem dopadl tak že byl počítač prohlášen za neopravitelny.údajně nejsou kompetentní ovladače.


Co tohle ? http://windows8search.com/forum/error-4 ... -3321.html Taky uvažuji o koupi tohodle kousku, doufma ze to pojede :)

raptor09

Příspěvekod raptor09 » 08 črc 2013 15:22

aky pokrok ohladom toho problemu a riesenia? Tiez ma zaujal tento ntbk.

robkteryten
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 30 čer 2012 12:58

Příspěvekod robkteryten » 01 srp 2013 08:18

raptor09 píše:aky pokrok ohladom toho problemu a riesenia? Tiez ma zaujal tento ntbk.


asi žádný ,teď jej mám doma a jediné kde se mi AMD zapla byl 3D mark.
Diablo jede na intel, stejne jako vse ostatni.nevim kde soudruzi udelali chybu.Stazene nove ovladace z AMD a ted mi to dokonce hlasi AMD 8570 misto AMD8370 co tu ma bejt.Ovladače z Dellu hlasi chyby a v 3D marku AMD nezapnou a spadne.
MSI gx620,Toshiba sattelite ,Dell inspiron 7720,Lenovo y500,Dell inspiron 5521,nyní nic...


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů