Dell precision M6600 a nvidia 3d vision

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
prasman

Dell precision M6600 a nvidia 3d vision

Příspěvekod prasman » 14 lis 2012 22:54

Mám výše uvedený notebook, grafická karta NVIDIA Quadro 3000M 2GB GDDR5, externí monitor ASUS VG278HE určený pro 3d vision, brýle nvidia 3d vision 2 wireless kit a dell docking station. Problémem je, že ač monitor, grafická karta a brýle by měly spolupracovat, není tomu tak. Odhlédnu-li od drobností typu nenalezení ovladače na stránkách nvidie a dalších, tak ani po instalaci všeho nejsem schopen funkci 3d vision zprovoznit, ovladač monitor kompatibilní s 3d vision nevidí. Samotný NTB má pouze klasický VGA a HDMI výstup. DVI výstup je možný pouze přes docking station. Chci se jen optat, zda je správný můj předpoklad, že se mi bezdrátové brýle nepovede zprovoznit, protože signál z DVI, který jde do monitoru, je díky tomu, že jde přes konektor docking station ochuzen o nějaký synchronizační signál určený pro propojení monitoru a brýlí? Zkoušel jsem to i přes HDMI a nic.

Volal jsem hotline ASUS a neví, nvidia pro jistotu nemá hotline v ČR vůbec a ani podpora DELL neví. Já nevím též a Bohu se nedovolám. Proto bych byl vděčný za každou radu. Děkuji.

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 15 lis 2012 09:29

je dost mozne, ze docking station ma len single-link DVI vystup (resp. DVI porty su len single-link redukcie z Displayport portov) a na 3D pre ten monitor potrebujes dual-link DVI alebo HDMI verzie 1.4 pripadne pre iny monitor Displayport verzie 1.2. Dell na stranke neuvadza verzie HDMI a DP portu na M6600 tak si to budes musiet niekde zistit (Dell support?). Pokial ma starsie verzie HDMI/DP tak ho k 3D monitoru na zobrazenie 3D imho nepripojis.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů