Latitude 2100 nenabíjí

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
kadell
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 14 čer 2009 10:42

Latitude 2100 nenabíjí

Příspěvekod kadell » 22 zář 2012 08:34

Zdravím, mám problém s notebookem. Notebook signalizuje napájení ze sítě, ale nenabíjí baterku. Koupil jsem novou baterku, ale stejný problém. Když vytáhnu konektor ze sítě, tak ntb, jede normálně na baterku dokud se nevybije, pak jede jen na síť. Aktualizoval jsem bios, Fn + F2 taky nereaguje. Ntb jsem nechal bez napájení a baterky nějakou dobu a taky nic. Odinstaloval jsem Microsoft ACPI-Compliant Control Method Battery, znovu nainstaloval a zase nic. Už nevím, co s tím. Pokud někdo zná řešení, tak prosím o radu. Děkuju

mike76
občas něco napíše
Příspěvky: 79
Registrován: 26 bře 2008 21:26

Re: Latitude 2100 nenabíjí

Příspěvekod mike76 » 28 zář 2012 21:10

kadell píše:Zdravím, mám problém s notebookem. Notebook signalizuje napájení ze sítě, ale nenabíjí baterku. Koupil jsem novou baterku, ale stejný problém. Když vytáhnu konektor ze sítě, tak ntb, jede normálně na baterku dokud se nevybije, pak jede jen na síť. Aktualizoval jsem bios, Fn + F2 taky nereaguje. Ntb jsem nechal bez napájení a baterky nějakou dobu a taky nic. Odinstaloval jsem Microsoft ACPI-Compliant Control Method Battery, znovu nainstaloval a zase nic. Už nevím, co s tím. Pokud někdo zná řešení, tak prosím o radu. Děkuju

Řekl bych, že bude vadný adaptér, můžeš si půjčit někde jiný na odzkoušení?
DELL: C400; D400; D410; D620; XPS1210; E6400; Vostro V130

kadell
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 14 čer 2009 10:42

Příspěvekod kadell » 16 lis 2012 22:56

Problem vyresen, bylo to nabijeckou. Nejde mi do hlavy, ze ta puvodni udrzela notebook pri zivote, ale nedobijela.


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů