Dell Latitude D630 - tmavá obrazovka

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
toshi-len
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 06 led 2012 11:35

Dell Latitude D630 - tmavá obrazovka

Příspěvekod toshi-len » 15 srp 2012 12:42

Na jednom staršom notebooku čo máme doma Dell Latitude D630 sa včera objavil nečakaný problém. Po štarte sa tak ako zvyčajne na monitore bez problémov objaví logo windows a potom neskôr aj pracovná plocha. No zhruba po niekoľkých minutách sa obrazovka notebooku stmavne. Obrazovka síce nieje úplne čierna lebo pracovná plocha s ikonymi je viditeľná, ale veľmi slabo.
Dá sa tento problém čiastočne opraviť v bios alebo mám nájsť niekoho schopného v hardwaroch keďže notebook je už po záruke.

toshi-len
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 06 led 2012 11:35

Příspěvekod toshi-len » 15 srp 2012 19:48

notebook som pripojil k monitoru pc, keď som zapol notebook tak sa pracovná plocha notebooku objavila súčasne na monitore pc aj notebooku. po niekoľkých minutách sa, ale obrazovka notebooku stmavla. no ked na pracovnej ploche v monitore kliknem na vlastnosti grafiky- výstup do - klon dualného zobrazenia tak sa mi obrazovka na notebooku normalne zobrazí.

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 15 srp 2012 21:16

to muze byt HW problem ... nemyslim, ze bys to vyresil biosem ... tedy pokud to nezacalo delat po tom, co sis bios "posteloval"

kuban05
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 21 srp 2012 17:45

Re: Dell Latitude D630 - tmavá obrazovka

Příspěvekod kuban05 » 21 srp 2012 17:47

MOHLI BY TO BEJT V BIOSU ,MĚL JSEM PODOBNÝ PROBLÉM JEN KDYŽ JSEM VYTÁHL BATERII (MAM D620) A V BIOSU SEM V SEKCI VIDEO ZAKÁZAL SVETELNÝ SENZOR A BRILIGHTS SEM DAL NA NEJVÍC


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů