Latitude E6420 - probíjení

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
snowman16
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 07 kvě 2012 12:07

Latitude E6420 - probíjení

Příspěvekod snowman16 » 07 kvě 2012 12:15

Dobrý den, jsem majitelem zakoupeného modelu E6420, který je cca rok starý a ještě 2 roky pod NBD zárukou. CHtěl bych se zeptat jestli někdo kdo vlastní stejný model má podobný poroblém jako já. Jde mi o to že občas při zapojeném nabíjecím adaptéru (ať s připojenou baterií nebo bez ní) při dotyku víka displaye (nebo při položení obou rukou na klávesnici a dotyku se stříbrným rámečkem okolo ntb) cítím jako by bylo víko pod proudem a lehce probíjelo. Zkoušel jsem 3 různé napájecí adaptéry (originál k E6420 90W s us koncovkou, 90W adaptér od D820 a i 60W adaptér od D620) u všech se tato "vada" projevuje. Záhadou mi je, ale že tato "vada" se objevuje velmi náhodně a nepravidelně. Má někdo nějakou radu čím byto mohlo být, nebo bude asi nejrychlejší obrátit se na servis ?

romankos
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 21 bře 2012 12:45

Příspěvekod romankos » 07 kvě 2012 13:08

Ahoj tento notebook mám sice jen pár dní, ale nyní jsem několikrát zkouše "osahávat" notebook všemi způsoby a nic takového necítím.. pokud to od začátku nedělalo, tak bych to normálně řešil přes servis..však tam zavolej, domluv se s ním a ve středu už může být u tebe technik.


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů