Dell XPS 15 l502X

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
loutocky
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 23 led 2012 22:44
Kontaktovat uživatele:

Dell XPS 15 l502X

Příspěvekod loutocky » 13 úno 2012 18:31

Zdravím,

jsem majitelem Dellu XPS 15, model l502x s i7-2670QM. Detaily konfigurace bych nezkoumal, jelikož můj dotaz směřuje jinam. Zhruba před týdnem si známý zakoupil úplně stejný model jako já, ze stejné firmy, stejný part number, prostě vše. Máme ovšem rozdílnou klávesnici, on má českou - malý enter, velký levý shift a krásné české polepy. Já, na rozdíl od něj, mám klávesnici anglickou, malý levý shift, velký enter - viz. www.loutocky.eu/klavesnice.jpg . České klávesnice tohoto modelu notebooku podsvícené nejsou, nevyrábí se. Anglické ale podle výrobce podsvětleny jsou, ale ta moje není stejně jako ta známého.

Už jsem se obrátil na produkt manažera dané firmy. Obecně se mi nelíbí, jak je ta moje klávesnice celá polepená těmi nesmyslnými znaky. V případě, že by mi nabídli výměnu za notebook s klávesnicí českou, mám do toho jít nebo je lepší si nechat anglickou verzi či to záleží pouze na vkusu? Díky

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 14 úno 2012 19:59

nejak se v Tvem dotazu nevyznam :) ... s cim mas problem ... na fotce je klavesnice ceskymi popiskami ... vetsina notebooku s ceskou klavesnici ma velky Enter ... notbook jsi kupoval jako novy nebo pouzity?


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů