DELL XPS L702x N11.XPS17.3D

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
gajdek
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 16 pro 2008 18:51

Příspěvekod gajdek » 08 dub 2012 08:35

Po dlouhém rozhodování už slouží :D http://www.alza.cz/dell-xps-l702x-d298635.htm , zatím spokojenost.

massik
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 20 úno 2012 15:18

Příspěvekod massik » 08 dub 2012 22:11

gajdek píše:Po dlouhém rozhodování už slouží :D http://www.alza.cz/dell-xps-l702x-d298635.htm , zatím spokojenost.


OK :D

gajdek
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 16 pro 2008 18:51

Příspěvekod gajdek » 09 dub 2012 19:08

Massik dobře poradil, patří mu dík! :lol: Notebook poměrně masivní, spolehlivý a výborně zpracován, místy hlučnější, jindy překvapivě tichý. :roll: Časem vystupuje do popředí kvalita a záruka. :D

massik
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 20 úno 2012 15:18

Příspěvekod massik » 09 dub 2012 20:59

gajdek píše:Massik dobře poradil, patří mu dík! :lol: Notebook poměrně masivní, spolehlivý a výborně zpracován, místy hlučnější, jindy překvapivě tichý. :roll: Časem vystupuje do popředí kvalita a záruka. :D


:oops: :oops: :)

Roti
občas něco napíše
Příspěvky: 54
Registrován: 14 čer 2006 15:06

Příspěvekod Roti » 23 dub 2012 07:55

caute,

mam v Dellu 2 HDD (500 a 500GB) a chtel bych si tam misto toho 2. dat na chvili muj 120gb z Asuse, abych si z nej mohl pretahnout data. 2. HDD je ten pravej nebo levej? Abych nevytahnul ten 1., na kterem je Windows. Diky

http://imgbank.cz/?v=p13302lll.jpg



.

massik
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 20 úno 2012 15:18

Příspěvekod massik » 23 dub 2012 14:51

Ten pravy HDD, dle obrazku.

msf

Příspěvekod msf » 30 kvě 2012 14:19

Nick_xx píše:Po spuštění se ale objevil problém, který se mi doteď nepodařilo vyřešit. Místo lesklého displeje má matný displej a hlavně, je zrnitý :cry: Místo krásně hladké bílé barvy a ostrého písma se zobrazuje barevná krupice a písmo je neostré. Displej i malinko utíká dozelena. Vypadá to, jako by na něm byla ochranná fólie, ale není. Proklikával jsem nastavení, ale bez úspěchu. Po necelé hodině z toho pálí oči a bolí hlava, po návratu na stařičké Studio cítím fyzickou úlevu pro oči. Nesetkal se, prosím, někdo s touto závadou?


Zdravím, mám asi stejný problém se stejným produktem . Displej vypadá hodně divně.. Tmavý barvy jsou ok, ale světle šedé odstíny a bílá vypadají zrnitě, jako když je přes ně nějaká folie, nebo jako když bych diplej potřel vodou a kapičky by vysvěcovaly některé pixely víc než jiné. Díky zrnitosti mi také oči občas vytvářejí "hloubku" a posunou danou barvu do poředí nebo do pozadí a oči mi pak při čtení lítaj a snaží se furt ostřit.. nikdy sem tohle na žádným jiným lcd nezažil a je to nepříjemné.
S notebookem sem si hrál zatím jen asi 20 minut, ale všiml jsem si toho hned po zapnutí a působilo to na mě rušivě celou dobu. Podobnou kvalitu displeje bych nečekal ani u ntb za 10k.

Nevíte tedy někdo jestli je to vlastnost, nebo vada? Ze zdejší diskuze mi nevyplynul jasný závěr, protože Nick_xx ntb zřejmě vrátil. Máte někdo totožný model bez (3D displeje) abyste mi mohli potvrdit či vyvrátit že je to vlastnost?

Děkuji.

erkon
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 08 zář 2012 13:14

display+usb

Příspěvekod erkon » 08 zář 2012 21:21

msf píše:
Nick_xx píše:Po spuštění se ale objevil problém, který se mi doteď nepodařilo vyřešit. Místo lesklého displeje má matný displej a hlavně, je zrnitý


Zdravím, mám asi stejný problém se stejným produktem . Displej vypadá hodně divně.. Tmavý barvy jsou ok, ale světle šedé odstíny a bílá vypadají zrnitě, jako když je přes ně nějaká folie, nebo jako když bych diplej potřel vodou a kapičky by vysvěcovaly některé pixely víc než jiné. Díky zrnitosti mi také oči občas vytvářejí "hloubku" a posunou danou barvu do poředí nebo do pozadí a oči mi pak při čtení lítaj a snaží se furt ostřit.. nikdy sem tohle na žádným jiným lcd nezažil a je to nepříjemné. .....



Zdravím, také jsem byl před půl rokem natěšen na fullHD display a přišel mi místo toho zrnitá obrazovka jako prase. Nejvíc mě mrzí, že jsem to neřešil hned, když mi ostatní říkali, že to tak prostě má být a nevyměnil to rovnou za jiný. Nevíte co s tím?? Začíná mi to vadit čím dál víc.

Dále mě zarazilo, jak strašně málo drží napájecí kabel v notebooku, jde velice snadno vytáhnout a domnívám se, že je to špatně, protože když si chci s notebookem jen třeba lehnout a přemístím jej a o něco zavadím, z 90% se mi kabel vytrhne z notebooku... Máte to také tak, nebo je to opravdu vada??

Když už se tu rozepisuju.. Máte někdo problem s usb? jak dvojkovým tak i trojkovým? Měl jsem hrozný problém rozběhnotu bezdrátovou myš, aniž by blbnula např. při hrách ( to se nedalo, pořád jakoby ztrácela signál ). Nyní jsem to vyřešil bluetooth myší, ale stejnak.. občas se mi stane, že mi nenačte externi usb hdd.. atp. je to na reklamaci?? Domnívám se, že ano, akorát nemám zkušenosti s reklamaci u dellu a "zvolání si technika". Máte s tím někdo zkušenosti? Asi budu muset pohledat nějaké ty papíry...

Jinak jsem s notebookem nadmíru spokojen :-) a nevyměnil ho za žádnou jinou šunku.


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů