Co koupit???

Neco Vam zde nesedi? Mate nejaky namet na vylepseni? ... napiste to sem
burt.burt
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 16 kvě 2006 17:02

Co koupit???

Příspěvekod burt.burt » 16 kvě 2006 17:04

Coz takhle hodit sem tema pro lidi, kteri si chteji poridit nejaky notebook, nevi jaky a potrebovali by poradit, ktery je dobry, a ktery ne???

Ota
občas něco napíše
Příspěvky: 64
Registrován: 13 kvě 2006 16:06

Příspěvekod Ota » 16 kvě 2006 17:37

Nemůžu si pomoct, ale je tady spousta místností s infem o noťasech od různých značek. Když si člověk dá čas, může si to přečíst a připadně se tam i zeptat. Přečíst ještě pár recenzí atd. ;-)
Nevim, jestli by místnost přímo na radu pro pořízení noťase pomohla. Je to možnost, ale mě by to přišlo dost nepřehledný a témata z místností výrobců by se dvojily v radách co koupit. Podle mě:-)

Yawgmoth
občas něco napíše
Příspěvky: 40
Registrován: 13 kvě 2006 10:33

Příspěvekod Yawgmoth » 16 kvě 2006 19:01

nahodou pro prehlednost by to spousta lidi ocenila ... rozdelit to podle kategorii (podle ceny a ucelu) a dat k danemu topicu anketu, kde by vsichni mohli volit ktery model jim prijde "lepsi" (stanovilo by se nekolik stroju z dane kategorie) ... a pod tim by mohla probihat diskuze proc ... ale je to samozrejme narocnejsi na udrzbu, chce to nekoho na moderovani :( situace se prilis rychle meni :)

burt.burt
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 16 kvě 2006 17:02

Příspěvekod burt.burt » 17 kvě 2006 23:50

Ota píše:Nemůžu si pomoct, ale je tady spousta místností s infem o noťasech od různých značek. Když si člověk dá čas, může si to přečíst a připadně se tam i zeptat. Přečíst ještě pár recenzí atd. ;-)
Nevim, jestli by místnost přímo na radu pro pořízení noťase pomohla. Je to možnost, ale mě by to přišlo dost nepřehledný a témata z místností výrobců by se dvojily v radách co koupit. Podle mě:-)

Stacilo by se na ty temata odkazovat... :)


Zpět na „Vzkazy pro admina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů