Stránka 1 z 1

Sekce uživatelské recenze

Napsal: 10 led 2010 23:25
od Gendarme
myslím, že tu na fóru chybí takováto sekce.. sekce kde by uživatelé dávali recenze svých (nebo i jiných:-) notebooků. Viděl jsem to na nějakém zahraničním fóru, myslím že tady by to taky fungovalo.

hmm co Vy (admini) na to?

Napsal: 11 led 2010 00:13
od alfah4ns
hlasoval jsem za "ne".
uživatelské recenze sice nejsou špatný nápad, ale zavést sekci a do ní natlačit takovéto recenze by s sebou přineslo to, že by byla za chvíli velmi nepřehledná.

uživatelům nic nebrání napsat vlastní recenzi / postřehy z užívání (a v současné době se tomu tak i děje) do oddělení věnující se výrobci daného notebooku. Pod tím se samozřejmě většinou rozvine diskuze o problematice daného zařízení.

Napsal: 11 led 2010 09:24
od vito45
súhlas s alfah4ns, keby tých recenzií tu bolo neúrekom tak by sa to možno oplatilo ale tu skoro žiadne niesu

Napsal: 11 led 2010 16:52
od CeCo
Ktore zahranicne forum mas na mysli?

C

Napsal: 12 led 2010 00:02
od Gendarme
no tak třeba tady jsem to viděl:

http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=299869

.. ale byl to jen takovej nápad myslim, že by bylo fajn mít takový recenze i tu . dost lidí by to třeba i ocenilo.

Napsal: 12 led 2010 00:21
od alfah4ns
No, ale vždyť je to to stejné, o čem jsem psal. Někdo si dal tu práci, napsal svoji recenzi a strčil ji do sekce věnované té dané značce. To stejné může udělat jakýkoliv uživatel tady na fóru.

Napsal: 12 led 2010 16:22
od lion
no já si myslím že je to briliantní nápad, myslím že je tu plno lidí co by to i zkusili. Za pokus nikdo nic nedá... Dala jsem za ANO :twisted:

Napsal: 12 led 2010 18:27
od alfah4ns
lion:
tak ať to klidně zkusí, bude to jedině vítáno.
S uživatelskými recenzemi jako takovými souhlasím, ale je to opravdu věc každého, jestli se mu chce nebo nechce něco napsat (pokud někdo chce, proč to už dávno neudělal? Stačí to napsat a založit si topic např. "Notebook XY - uživatelská recenze"), bude to jedině vítáno.

Nesouhlasím pouze se zavedením univerzální sekce, kde by byly uživ. recenze, na to lépe poslouží i sekce stávající (Alespoň v tom nebude zmatek, když chci vědet něco o HP, jdu do sekce HP, jdu do sekce HP, to dá rozum)

Pokud by toho bylo více, šlo by uvažovat o zavedení nějakých "subsekcí", kde by v sekcích věnovaných danému výrobci byla ještě sekce "uživ. recenze" a tam ty recenze byly.
S tím, že v těchto tématech by se pokud možno nediskutovalo, pouze se na ně odkazovalo, jinak by hrozilo, že stejné problémy by se řešily v sekci daného výrobce i v dané recenzi a mohl by z toho nastat zmatek.
Takhle by to i šlo. jenže ty recenze musí někdo napsat a vyplatilo by se to, jedině pokd by těch recenzí bylo opravdu dost, ne jen třeba 5, jinak bude opravdu výhodnější uživatelské recenze pouze tak volně v sekcích výrobců (a dobrá recenze může být třeba označena jako "důležité")

EDIT:
I tak jsem skeptický, myslím, že výrazná většina se toho nechytne a každý jen řekne "bude to fajn", ale sám nenapíše nic.
(btw. sám vím, že třeba nenapíšu nic, neboť nemám možnost dlouhodobějších zkušeností s jiným, než svým ntb, a na ten psát recenzi nemá cenu, vzhledem ke stáří D630...)

Napsal: 13 led 2010 08:46
od orgasmic
Je to dobry napad. Akorat by se musela zavest nejaka kriteria. Napriklad se vytvori nove tema Uziv. recenze a pod ni budou jednotlivi vyrobci. Kazdy kdo by chtel prispet svou recenzi by ji musel poslat nekteremu moderatorovi, ktery by ji schvalil a vlozil do prislusneho tematu. Nikdo jiny by tam nemohl nic vkladat, aby nevznikaly OT a nenastalo opet to, ze se to zneprehledni.


to je prave problem sekci jednotlivych vyrobcu...je to uz neprehledne a kdyz si chce clovek kolikrat neco vyhledat, tak mu to na urcite slovo najde desitky temat a pak aby se v tom nekdo vyznal :)