hlasování-málo možností

Neco Vam zde nesedi? Mate nejaky namet na vylepseni? ... napiste to sem
maxov
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 23 čer 2009 18:57
Bydliště: Havířov,Brno,Tvarožná Lhota

hlasování-málo možností

Příspěvekod maxov » 07 črc 2009 09:04

Chtěl jsem založit téma o oblíbenosti firem vyrábějících, nebo spíše distribujících, nebo ještě lépe těch, které jsou napsány na NTB. :P
Mělo tam být hlasování s otázkou, se kterou firmou jsou lidi spokojeni, a kterou by si zase koupili.
Nevím, kolik odpovědí v hlasování můžu zadat, ale měl jsem cca 5 a už to psalo, že je příliš moc variant odpovědí, ale protože je takovýchto firem hodně, nemá takové hlasování smysl. Nestálo by za to, dát takovéto hlasování např. do tématu výběr nového NTB?
Toshiba Satellite A300-1MM Intel T3200 Dual Core 2,0GHz, 3GB RAM, 250GB HDD, integrovaná grafika Intel GMA 4500M, Vista Home Premium 32bit

To, co říkáme o druhých nejvíce vypovídá o nás samotných.

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 07 črc 2009 11:58

O co tu vlastne zadas? O to, aby se udelala jedna specificka anketa, nebo aby byla moznost vice moznosti pro ankety?

CeCo

Příspěvekod CeCo » 07 črc 2009 12:35

Solitary:
Oboje.

Asi si chce vybrat NB a chcel vediet, ktoru znacku maju najradsej tak, aby mu stacil jediny graf.

Je to inac ciry nezmysel. Z takej ankety sa dozvies akurat tak velke gulove. Kludne ti moze vyjst Acer len kvoli Mountfieldu, Lenovo lebo "take je na tomto fore" atd., pricom realita je niekde inde.

C

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 07 črc 2009 13:30

přesně tak

maxov
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 23 čer 2009 18:57
Bydliště: Havířov,Brno,Tvarožná Lhota

x

Příspěvekod maxov » 07 črc 2009 13:52

Určitě je pravda, že vybírat ntb podle takovéto ankety je nesmysl, ale myslím, že by bylo zajímavé zjistit, kolik lidí je s jakými ntb spokojena. Navíc otázka o tom, jestli by se ještě ke stejné značce vrátili, eliminuje akce Mountfield a spokojenost se servisem taky. Realita je věc jedna a spokojenost je věc druhá. Nemá to být o realitě kvality, ale o subjektivním pocitu spokojenosti. Navíc i vnímání kvality je do značné míry subjektivní. A já sám jsem měl kdysi Acer a ani v době, kdy jsem jej používal bych mu svůj hlas nedal.
Jasně, že každý je více, nebo méně zaujatý pro svou značku, ale zase na druhou stranu je spousta lidí naštvaná na tu, kterou značku např. kvůli servisu, nebo přístupu k zákazníkům. Bylo by to pro orientaci na jednom místě a nezabralo by to moc místa. Jinak si asi určitě každý prolistuje jednotlivé značky v diskusi sám, aby si udělal komplexnější názor.
Když nechcete, nechcete, byl to jen návrh.
Pěkný den.
Toshiba Satellite A300-1MM Intel T3200 Dual Core 2,0GHz, 3GB RAM, 250GB HDD, integrovaná grafika Intel GMA 4500M, Vista Home Premium 32bit



To, co říkáme o druhých nejvíce vypovídá o nás samotných.

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 07 črc 2009 14:04

maxov: Za tu dobu, co tohle forum ctu, ti muzu uprimne rict, ze byses z teto ankety nedozvedel naprosto nic. Diskutoval jsem tu s clovekem, ktery se pysnil a vysmival se mi, ze on ma VBI za 45k a muze hrat cokoliv. Diskutoval jsem s lidmi, kteri tvrdili, ze jim MSI jde jako hodinky, akorat jim na tom notebooku blbne to a to a to...

Nevymyslim si, a pisu bez nadsazky. Takto ti lide opravdu diskutovali. A samozrejme seznam lidi by mohl pokracovat dal a dal... ver mi, ze z takhle jednoduche ankety se nedozvis absolutne nic. Musel bys mit vic informaci, abys mohl cist mezi radky a udelat si z toho nejaky zaver. CeCo delal asi pred rokem dotaznik, pokud hodi link na ty jeho vysledky, tak se nejake informace mozna dozvis.

maxov
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 23 čer 2009 18:57
Bydliště: Havířov,Brno,Tvarožná Lhota

x

Příspěvekod maxov » 07 črc 2009 14:12

Díky za odpověď,
asi každého posuzuji podle sebe a tak jsem si myslel, že by to mohlo mít nějakou vypovídací schopnost, ale asi máš pravdu. Ta anketa by asi byla víc vypovídající. Možná by ji chtělo udělat častěji :P
Každopádně link bych uvítal.
Toshiba Satellite A300-1MM Intel T3200 Dual Core 2,0GHz, 3GB RAM, 250GB HDD, integrovaná grafika Intel GMA 4500M, Vista Home Premium 32bit



To, co říkáme o druhých nejvíce vypovídá o nás samotných.


Zpět na „Vzkazy pro admina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti