Stránka 1 z 1

Macbook Pro Touch bar

Napsal: 14 zář 2017 09:58
od vhaveja
Zdravím všechny! :)

Chystám se pořídit nový Macbook Pro s touchbarem nebo bez, to ještě nevím. Případně mi můžete poradit vhodné alternativy 8)

Používám v kanceláři 2 monitory. Jeden hdmi, druhý VGA. Mám případně možnost mít oba hdmi.

Řeším co budu muset dokoupit abych měl používání a zapojování těchto monitorů co nejjednodušší. Nejlépe jednu dokovací stanici do které zapojím obojí + usb apod.. Dívám se po této https://www.megapixel.cz/hyper-usb-c-hu ... 3-stribrny s tím, že bych musel dokoupit další redukci z hdmi/vga na usb c a použil jeden usb c na doku na napájení a druhý na další externí monitor. Bude toto řešení fungovat? Také ocením zkušenosti s tím hubem.

Napadá někoho něco lepšího? Moc uvítám vaše zkušenosti.

Edit: Ještě trochu po pročtení různých srovnání a recenzí (napr https://www.arecenze.cz/notebooky/ ) uvažuju nad tím, že bych šel do normálního starýho macbooka pro retina v nejvyšší konfiguraci. Má všechny porty co potřebuju a je lety ověřený. Takže přivítám i názory na něj.

Děkuju moc!

Re: Macbook Pro Touch bar

Napsal: 17 zář 2017 22:16
od leon
proč zrovna Apple?

klasickej firemní notebook s klasickou dokovačkou většinou v sobě má (dokovací stanice) HDMI, DVI i DP

Re: Macbook Pro Touch bar

Napsal: 18 zář 2017 10:49
od vhaveja
Mám iphone a už delší dobu vyhlídlé macy, líbí se mi jak to k sobě pasuje a jak funguje systém. Ještě přemýšlím nad starším klasickým který ty porty má a je teď mnohem levnější. S Windows mám zkušenosti dost a nechci. Faktem je, že ten nový macbook pro je díky těm portům spíš sázka na budoucnost. :-/

Re: Macbook Pro Touch bar

Napsal: 22 zář 2017 18:47
od leon
ja prave cet tusim tady na notebook.cz, ze USB-C ma jeste nejak problemy s pripojenim externich monitoru, tak bych se tomu radeji zatim vyhnul ... ikdyz to byl snad ze problem ovladacu intelu

Re: Macbook Pro Touch bar

Napsal: 28 zář 2017 11:16
od vhaveja
No co jsem četl recenze lidí co maj monitory mělo by to být OK. Dokonce kamoš dorazil a zkoušeli jsme to s tou zminovanou redukcí, a jde to s použitím další redukce, abych mohl zároven i nabíjet. Je na ní totiž jen jeden thunderbolt 3 a jeden jen normal usb-c.

Re: Macbook Pro Touch bar

Napsal: 11 kvě 2018 22:47
od SárušákRopušák
Zdravím, zvládl by mi někdo poradit? Řeším podobný problém, jaký je tu nakousnutý - chci si pořídit do kanceláře Apple MacBook Pro MPXQ2CZ/A a přiznávám, nerozumím notebookům ani počítačům. Pomáhal mi s tím dříve ajťák, se kterým jsme se dobře znali, jenže ten už u nás nepracuje, je někde v cizině. Jednak mě zajímá, jestli je opravdu tak dobrý, aby si zasloužil být na prvním místě v testu (nejsem si tím úplně jistá) a jednak bych potřebovala vědět, jestli by ho šlo nějak propojit s velkým monitorem... Rada, pomoc?

Re: Macbook Pro Touch bar

Napsal: 12 kvě 2018 10:53
od orgasmic
Na co jste zvykla a s jakymi programy pracujete?