Macbook Pro Touch bar

notebooky Apple (iBook, PowerBook, MacBook Pro) a vše kolem nich
vhaveja
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 14 zář 2017 09:47

Macbook Pro Touch bar

Příspěvekod vhaveja » 14 zář 2017 09:58

Zdravím všechny! :)

Chystám se pořídit nový Macbook Pro s touchbarem nebo bez, to ještě nevím. Případně mi můžete poradit vhodné alternativy 8)

Používám v kanceláři 2 monitory. Jeden hdmi, druhý VGA. Mám případně možnost mít oba hdmi.

Řeším co budu muset dokoupit abych měl používání a zapojování těchto monitorů co nejjednodušší. Nejlépe jednu dokovací stanici do které zapojím obojí + usb apod.. Dívám se po této https://www.megapixel.cz/hyper-usb-c-hu ... 3-stribrny s tím, že bych musel dokoupit další redukci z hdmi/vga na usb c a použil jeden usb c na doku na napájení a druhý na další externí monitor. Bude toto řešení fungovat? Také ocením zkušenosti s tím hubem.

Napadá někoho něco lepšího? Moc uvítám vaše zkušenosti.

Edit: Ještě trochu po pročtení různých srovnání a recenzí (napr https://www.arecenze.cz/notebooky/ ) uvažuju nad tím, že bych šel do normálního starýho macbooka pro retina v nejvyšší konfiguraci. Má všechny porty co potřebuju a je lety ověřený. Takže přivítám i názory na něj.

Děkuju moc!
Naposledy upravil(a) vhaveja dne 28 zář 2017 11:20, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
leon
guru
Příspěvky: 975
Registrován: 25 zář 2014 20:46

Re: Macbook Pro Touch bar

Příspěvekod leon » 17 zář 2017 22:16

proč zrovna Apple?

klasickej firemní notebook s klasickou dokovačkou většinou v sobě má (dokovací stanice) HDMI, DVI i DP

vhaveja
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 14 zář 2017 09:47

Re: Macbook Pro Touch bar

Příspěvekod vhaveja » 18 zář 2017 10:49

Mám iphone a už delší dobu vyhlídlé macy, líbí se mi jak to k sobě pasuje a jak funguje systém. Ještě přemýšlím nad starším klasickým který ty porty má a je teď mnohem levnější. S Windows mám zkušenosti dost a nechci. Faktem je, že ten nový macbook pro je díky těm portům spíš sázka na budoucnost. :-/

Uživatelský avatar
leon
guru
Příspěvky: 975
Registrován: 25 zář 2014 20:46

Re: Macbook Pro Touch bar

Příspěvekod leon » 22 zář 2017 18:47

ja prave cet tusim tady na notebook.cz, ze USB-C ma jeste nejak problemy s pripojenim externich monitoru, tak bych se tomu radeji zatim vyhnul ... ikdyz to byl snad ze problem ovladacu intelu

vhaveja
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 14 zář 2017 09:47

Re: Macbook Pro Touch bar

Příspěvekod vhaveja » 28 zář 2017 11:16

No co jsem četl recenze lidí co maj monitory mělo by to být OK. Dokonce kamoš dorazil a zkoušeli jsme to s tou zminovanou redukcí, a jde to s použitím další redukce, abych mohl zároven i nabíjet. Je na ní totiž jen jeden thunderbolt 3 a jeden jen normal usb-c.

SárušákRopušák
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 11 kvě 2018 21:59

Re: Macbook Pro Touch bar

Příspěvekod SárušákRopušák » 11 kvě 2018 22:47

Zdravím, zvládl by mi někdo poradit? Řeším podobný problém, jaký je tu nakousnutý - chci si pořídit do kanceláře Apple MacBook Pro MPXQ2CZ/A a přiznávám, nerozumím notebookům ani počítačům. Pomáhal mi s tím dříve ajťák, se kterým jsme se dobře znali, jenže ten už u nás nepracuje, je někde v cizině. Jednak mě zajímá, jestli je opravdu tak dobrý, aby si zasloužil být na prvním místě v testu (nejsem si tím úplně jistá) a jednak bych potřebovala vědět, jestli by ho šlo nějak propojit s velkým monitorem... Rada, pomoc?

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Macbook Pro Touch bar

Příspěvekod orgasmic » 12 kvě 2018 10:53

Na co jste zvykla a s jakymi programy pracujete?
Asus ROG Strix G18


Zpět na „notebooky Apple“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti