Koupit si nejlevnější MacBook?

notebooky Apple (iBook, PowerBook, MacBook Pro) a vše kolem nich
mysho
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 09 úno 2011 17:42

Příspěvekod mysho » 23 kvě 2011 23:18

no fujitsu mam jedno doma, druhe fujitsu by som uz v zivote nekupil, mal som problemy s prehrievanim, 3x som to reklamoval, prehrieva sa zase len uz presla zaruka, nemal som cas stvrty krat to reklamovat, bateria asi po roku uz vydrzala max. 3 minuty, displej sa od zaciatku kyva, plasty su zle upevnene, touchpad najhorsi na akom som pracoval,...ale ak pocitas s tym ze po 3 reklamaciach ti uz pri 4. reklamacii vratia peniaze tak ber fujitsu
a nieco ti prezradim, tak ako macbook vyzaduje disky s podporou macov aj windows vyzaduje disky s podporou windowsov, kamarat ma mac a nemal s nim nikdy problem ani s kompatibilitou dokumentov ani s kompatibilitou diskov

vasek2
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 19 čer 2009 21:32

mac

Příspěvekod vasek2 » 29 čer 2011 01:24

no, nech si dovezt noveho macbook aira ze statu, az v lete bude novy. Das lehce pres 20k a krome pareni her budes jako cestujici student spokojenej.
(plus redukce na ethernet a eu zastrcku, jestli LAN pouzivas)

Ja nemam s kompatibilitou dikumentu problemy, naopak drive jsem musel office ukladat do starsihooffice formatu pro pc uzivatele, pac jich spousta frci na starych officech.

Jinak je fakt, ze na kancl aplikace, pokud si vyladis windows a office, je pc lepsi. ale na ostatni mac a ten kancl je na nem v pohode (jeste krome specialnich aplikaci, ktere jsou jen pro windows).


Zpět na „notebooky Apple“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti