Nejde spustit Notebook Acer TravelMate 4652+

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
GraceK
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 07 črc 2007 10:46

Nejde spustit Notebook Acer TravelMate 4652+

Příspěvekod GraceK » 18 úno 2008 21:55

Ahojte.
dnes som bol od rana v skole, kde sa mi vybil a po skole som este isiel von. 2x som utekal na bus a notas som mal v taske. Prisiel som domov, dal ho do siete a nesiel pustit... pustim notas. Zafuka ventilator, roztocil sa disk. Klasika vzdy to, co sa spravi po starte. Ale nerozsvieti sa LCDcko. Mam bios zaheslovany, tak isto aj po starte si pyta heslo. Ked mu ho zadam nic nerobi, pricom by mala aspon zablikat kontrolka pre disk. Ale proste nic. Ziadna klavesa nieje zmacknuta, nie je zmacknuty ani ten culik, ktory ked sa stlci display sa vypne. Uplne je mrtvy. Potrebujem surne pomoc. Nemam prachy na novy notas a do servisu nemoze ist-bol by som dlho bez notasu a to pri mojej vysokej skole nejde. Pliz poradte mi este nieco...

polo

Příspěvekod polo » 18 úno 2008 22:00

Vobec ti ani neblikne displej, tak pochybujem ze nieco vyriesis,To heslo si zadal po pamati alebo ti nejde len dalej?

GraceK
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 07 črc 2007 10:46

Příspěvekod GraceK » 18 úno 2008 22:24

Heslo bolo po pamati... Musi sa to nejak vyriesit

polo

Příspěvekod polo » 18 úno 2008 22:27

Pochybujem ze vytiahnutie baterky, aj baterky z dosky ti pomoze ale mozes skusit tak isto skus pripojit externy displej(ale ak sa to stalo...Nic skus ale pochybujem)

GraceK
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 07 črc 2007 10:46

Příspěvekod GraceK » 18 úno 2008 22:46

Nepomohlo... Ako tak pozeram, nic ine ako kupit novy mi neostava

polo

Příspěvekod polo » 18 úno 2008 23:37

Reklamovat, ak mas zaruku, inac tiez plateny servis(Mozes si pozicat iny kym bude v servise alebi si novy kupit a ked sa vrati tento zo servisu ho napr.predat,) mozes si nechat pevny disk ak mas na nom nieco dolezite a hodit to do ineho kompu...
Pripadne si to hned hod do ineho kompu...


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů