priliš citlivy touchpad

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
stofer

priliš citlivy touchpad

Příspěvekod stofer » 07 úno 2008 22:33

Mám MSI VR610X-019SK mám natolko citlivy touchpad ze pri pisani textu kolkokrat ani si nevsimnem a prebehne mi tam poličko kde mam nastaveny kurzor... strasne citlivy je.....kupil som si myš kvoli tomu..keby sa dala vypnut funkcia ze nech nereaguje touchpad aby sa dal pouzit ako klik ale len tie 2 tlacidla no nic.ziadam o pomoc ostatnych dakujem

mivlak
guru
Příspěvky: 1278
Registrován: 22 říj 2007 22:41

Příspěvekod mivlak » 07 úno 2008 22:57

jo to se stává mojí ženě, že když urputně píše na icq, tak se jí občas její nešikovností někam přesune kurzor :lol: na toshibe je soft, který může touchpad vypnout
DELL VOSTRO 1500
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

..

Příspěvekod neoexnet » 08 úno 2008 01:41

víceméně to si nevybereš .. taky nikdy nevíš jak je ženská moc citlivá na myšce dokud to nevyzkoušíš :D a tak to máš i s notebookama ...

:D

né konec legrace ... touchpad se dá vypnout u MSI je to myslím FN + F3 :)
Toshiba R600-10W

stofer

Příspěvekod stofer » 11 úno 2008 14:14

ano vypnut sa tak da mam to vypnute ale chcel by som ked nebudem mat mys pri sebe tak proste aby mi to nerobilo,,,ci sa neda vypnut len ta citlivost aby to neklikalo..ved na klikanie su tam tlacitka do ...

nano
píše často
Příspěvky: 140
Registrován: 05 led 2008 19:42
Bydliště: Mestečko, SR

Příspěvekod nano » 11 úno 2008 14:35

pri nastaveni polohovacieho zariadenia, by malo byt nieco take ako upresnit alebo rozsirene nastavenia, neviem presne ako sa to vola, ale je to pri tom ako odskrtavas "vypnut touchpad pri zapojeni externeho polohovacieho zariadenia" a ako pisal mivlak toshiba ma soft, kde sa to da nielen vypnut ale aj nastavit citlivost, tak skus hladat tam, mna to hodi na ten soft, ked kliknem na to upresnit

ked to tak citam po sebe, tak to mam sam problem pochopit, tak hadam z toho nieco budes mat :)
Lenovo ThinkPad Edge E320

vito45
guru
Příspěvky: 963
Registrován: 07 lis 2006 16:51
Bydliště: blizko PO, intrak: KE J9, Slovensko

Příspěvekod vito45 » 11 úno 2008 20:57

heh, ja mam zas taky problem že mi touchpad nechce klikať :lol: skusil som aj ine ovladače, prestaviť a nič :D asi to chce reinstall widiel lebo v linuxe to ide ako po masle bez nastavovania
a v nastaveniach mam nejake funkcie na preklepy, to by ti možno pomohlo, touchpad mam synaptics /alebo ako sa to píše/


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů