Značka ACER - kvalita?

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
chabi
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 19 říj 2006 15:38

Značka ACER - kvalita?

Příspěvekod chabi » 19 říj 2006 15:45

Dobrý den,
hodlám si v brzké době pořídit notebook. S parametry problém nemám, spíš se značkou - líbí se mi design i funkce Acer TravelMate, ale slyšela jsem, že Acery bývají problémové a uživatelé jsou s nimi nespokojení.
Můžete mi prosím napsat své zkušenosti, postřehy, zážitky apod. s touhle značkou? Případně doporučení jinou spolehivou značku...
Díky :wink:

leon

Příspěvekod leon » 19 říj 2006 16:01

ono je to tak, ze acer proda nejvic notebooku a proto ma nejvic nespokojenejch uzivatelu, ale v procentech neijak zvlast nevybocujou z prumeru ... poruchovost je jedna vec, ale dalsi veci je ergonomie a "privetivost" k uzivateli ... urcite je dobry si notebook pred koupi zkusit a rozhodovat se podle toho jak notebook "padne do ruky"

Ozi

Příspěvekod Ozi » 19 říj 2006 19:32

Mezi držáky bych zařadil IBM, Toshibu,HP a Sony. Ale nedá se to tvrdit paušálně o každém modelu. I tito renomovaní výrobci jsou trhem tlačeni ke kompromisům. Zrovna dneska se ke mě dostala Toshiba po 3,5 roku provozu a překvapila mě jak je zachovalá. Co se týká Aceru, tak moje zkušenost je, že nejsou nijak nadpůměrně poruchové ale po čase (po roce-dvou) poměrně dost povolí šasi a notebook je "jaksi ohebný" (nedovedu to lépe popsat, držím jej ve vzduchu za jeden roh a zbytek se vlivem gravitace ohýbá). Ale záleží i na zacházení.


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů