Jake tablet PC?

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
cocik

Jake tablet PC?

Příspěvekod cocik » 12 zář 2006 19:29

Celkem urgentne potrebuji nejake slusne tablet pc (musim porad prenaset notebook a pracovat ve stoje), ale porad nevim, co koupit. Puvodnim favoritem byla Toshiba M400, ale ta se uz neprodava a novy model prijde az za 2-3 mesice. X41tp ma take uz sva nejlepsi leta za sebou. Takze momentalne mam na vyber tohle:

- FS Lifebook T4210
- HP tc 4400
- Asus R1F

Ten Lifebook vypada fajn, ale pry ma nejakou silenou upravu na displeji, takze neni moc dobry na praci v kancelari (plus vydrz na baterky neni nic moc) ... HP mi prijde takovy hodne nemastny neslany (a navic bez mechaniky) ... a u Asuse se bojim, jak bude vypadat po roce pouzivani (doted mam IBM X31 a jsem zvykly na to, ze notebook neco vydrzi)

No a ted babo rad - zatim to vidim na T4210, ale celkem by me zajimalo, jestli je ten obraz opravdu tak spatmy, jak se vsude pise ... nebo zkusit adrenalinovy sport a poridit si Asuse (ma vubec neco jako on-site servis?)

Nejde mi ani tak o super vykon a nizkou cenu, jako spis o festovni provedeni, dobry servis, rozumnou vydrz na baterky, rozumnou mobilitu (tj. ne obri Tecru ani trpaslici Lifebook P) a celkovou "uzivatelskou pritulnost".

Co vy na to, co radite? (prosil bych pouze reakce od lidi, kteri maji s tablet pc zkusenosti)

Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů