Záruční oprava ThinkPad Edge E 530 Black

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
Míla 2
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 17 črc 2014 12:08

Záruční oprava ThinkPad Edge E 530 Black

Příspěvekod Míla 2 » 17 črc 2014 12:44

Dobrý den, jsem zde poprvé a chci Vás varovat před způsobem předání notebuku do servisu. Na Alze mi byl doporučen způsob za pomoci Lenovo formuláře a jejich nadstandartní služby pro tuto řadu NT. NT byl dopraven svozem do servisu OCC Plzeň. Potvrzeno přijetí záruční opravy. Následně jsem obdržel 2. email, ve kterém mi byl oznámen neoprávněný vstup do NT, s přiloženými obrázky poškození.NT byl odeslán bez jakéhokoliv poškození (je ještě 10 měsíců v záruce). Nařčení ze strany servisu považuji za naprosto nesmyslné - proč bych zasahoval do NT v záruce a snažill se odstranit závadu (blikající displey). Servisu jsme zaslali fotografii s barevnými pruhy na displeji. Zvolený způsob dopravy Vás pošle do patové situace, kdy obvinění servisu z neoprávněného poškození těžko můžete čelit. Tvrzení servisu považuji za naprosto neprofesionální. Poté co servis poničil můj NT, nabídl mi abych si opravu zaplatil sám. VARUJI před tímto rádoby urychlujícím způsobem termínu opravy!!!!!!!

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 17 črc 2014 13:38

Dobré.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů