Alza.cz - použité zboží

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
rout66
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 28 kvě 2011 14:47

Alza.cz - použité zboží

Příspěvekod rout66 » 31 srp 2011 23:47

Zdravím,
už dlouho si vybírám notebook, když jsem dnes večer na Alza.cz narazil na jednoho z mých favoritů se zajímavě nízkou cenou. Sleva oproti normální ceně všude jinde na internetu byla asi 500 Kč, problém byl v tom, že se jednalo o rozbalené zboží. Nestačil jsem se divit, když jsem stejný notebook, ovšem s lepším procesorem i5, našel na stejném serveru, tentokrát ale se slevou necelých 2000 Kč. V tomto případě se jednalo o zánovní zboží.

Proto bych se Vás chtěl zeptat, zda-li máte s podobnými produkty od tohoto e-shopu nějaké zkušenosti. Jestli se tyto akce vyplatí, se zbožím není následně žádný problém nebo je rozumnější spíše vsadit na produkt v původním stavu "bez minulosti"?

zivan
guru
Příspěvky: 3441
Registrován: 26 kvě 2008 17:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod zivan » 01 zář 2011 09:35

Melo by jit o zbozi vracene do 14 dnu. Ale netusis, proc ho nekdo vratil, krome toho, ze si koupi rozmyslel to mohlo byt i piskani, vadne body na displeji...

Me by zajimalo, jak tyhle vracene veci kontroluji. Jeden notebook jsem v Alza vracel a chlapek na reklamacnim ho jen spustil, projel POST, pri nacitani Win ho natvrdo vypnul a vratil mi penize. Kdybych do nej vrazil polovicni disk, vyndat Wifi a BT modul, vymenil 4GB pametovy modul za dva 2GB, tak verim, ze bych penize stejne dostal. A pak se dohaduj, ze sis koupil notebook a po tydnu zjistil, ze v nem chybi BT...
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP Universal USB-C Dock + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů